2017. 05. 29. hétfő - Magdolna 13°C | 27°C Még több cikk.

Döntetlennel zárta a KTE a bajnokságot

Kecskemét - Megosztozott egymással a pontokon a Vasas-HÍD és a KTE-Ereco labdarúgócsapata a bajnokság utolsó fordulójának pénteki nyitómérkőzésén. Ponczók góljára a csereként beállt Dosso válaszolt. Online tudósításunk.
Vasas-HÍD – KTE-Ereco 1-1 (1-0)
Illovszky Rudolf stadion, 1000 néző. Vezeti: Kovács J. Zoltán
Vasas: Végh – Kovács, Mileusnic, Arnaut (Polényi, 63.), Présinger – Kulcsár, Ponczók, Lisztes, Katona (Arsics, 54.) – Ferenczi, Lázok (Beliczky, 78.). Vezetőedző: Komjáti András
KTE: Antal – Koszó, Balogh B., Gyagya, Farkas I. (Mohl, 33.) – Ebala, Bertus – Bori, Litsingi (Máté, 75.), Foxi – Tököli (Dosso, a szünetben). Vezetőedző: Tomiszlav Szivics
gólszerző: Ponczók (9.), Dosso (50.)
sárga lap: Foxi (36.), Mileusnic (77.), Ebala (77.), Mohl (89.)
piros lap:

Vége a mérkőzésnek!

84. perc: megint csak Dosso veszélyeztetett, most 10 méterről lőtt a jobb sarok mellé.

78. perc: az utolsó csere: Lázokot Beliczky váltotta a hazaiaknál.

77. perc: Ebala és Mileusnic kapott sárga lapot kakaskodásért.

75. perc: Litsingi helyére Máté állt be.

73. perc: Balogh tört előre a baloldalon, majd remekül ívelt kapu elé, az érkező Dosso azonban 6 méterről kapu fölé fejelt.

69. perc: Foxi lőtt kapura 10 méterről, Végh bravúrral beleütött a labdába, ami azonban így is átjutott volna a gólvonalon, de egy védő felszabadított a gólvonalról.

A helyszínen tekinti meg a mérkőzést a magyar válogatott talán két legértékesebb játékosa, Dzsudzsák Balázs és Juhász Roland is.

64. perc: Kovács 18 méteres lövését védte nagy bravúrral Antal. Az elmúlt percekben egyre jobban nyom a Vasas.

63. perc: újabb Vasas csere: Arnautot Polényi váltotta a pályán.

55. perc: Foxi lőtt 15 méterről a bal sarok mellé.

54. perc: cserél a Vasas is: Katone le, Arsics be.

53. perc: Litsingi két védőt is elfektetett cseleivel a Vasas 16-osán, majd ahelyett, hogy az üresen álló Dossonak passzolt volna, csúnyán fölé rúgta a labdát.

50. perc: Bori ívelt jobbal a kapu elé, ahol jó ütemben érkezett Dosso, aki 11 méterről a jobb felső sarokbe fejelt. 1-1.

46. perc: Dosso ahogy beállt azonnal egyenlítehetett is volna. Ebala ugratta ki a kongói csatárt remek ütemben, aki kapura tört, majd az ötös sarkáról lőtt, Végh lábbal azonban hárítani tudott.

Elkezdődött a második félidő.

Cserélt a KTE a szünetben: Tököli helyére Dosso állt be.

Eddig nagyon gyenge a meccs is, meg a játékvezetői ténykedés színvonala is. A KTE jobb, csak ez az eredményen nem látszik...

Vége az első félidőnek.

40. perc: Bertus lőtt ballal, 25 méterről kapura, a labda a bal oldali kapufáról pattant ki.

36. perc: Foxi kapott sárga lapot Kulcsár buktatásáért.

33. perc: kényszerű csere a KTE-nél: a korábban kétszer is felrúgott, és megsérülő Farkas helyére Mohl állt be.

27. perc: Foxi remek labdával ugratta ki Litsingit, aki egyedül törhetett volna kapura, de a partjelző újra lest intett. Ez még a helyszínen is simán látszott, hogy nem volt az.

18. perc: Gyagya az utolsó pillanatban szenzációs ütemben mentett a helyzetbe kerülő Ferenczi elől.

Foxit immár a második alkalommal állítják meg les miatt, vitatható körülmények között.

14. perc: végre valami... Bori vállalkozott jobbal lövésre 22 méterről, de Végh megfogta a léc alá tartó labát.

9. perc: Vezet a Vasas! Egy baloldali szöglet után kavarodás alakult ki a KTE kapuja előtt, melynek végén Ponczók 3 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 1-0.

7. perc: eddig abszolút KTE fölény, de egyelőre helyzet nélkül mindkét csapat.

Elkezdődött a mérkőzés!

16:59: már a pályán a csapatok, a KTE tiszta fehér, a Vasas pedig piros-kék felszerelésben játszik ma.

16:56: a Vasas nincs túl jó formában, legutóbbi 3 meccsükön mindössze egy pontot szereztek a piros-kékek.

16:54: mintegy 30 kecskeméti szurkoló érkezett Budapestre, hogy a helyszínen biztassa kedvenceit. Eddig kevesen a lelátón, érződik, hogy nincs tétje a találkozónak.

16:50: a KTE csütörtöki edzéséről ITT olvashatnak bővebb beszámolót, illetve megtekinthetik a kupagyőztes csapatfotózását is galériánkban.

16:46: Tomiszlav Szivics a kupagyőztes csapat több tagjának is pihenőt adott az utolsó mérkőzésre, a szerb légiósok közül még csak a keretbe sincs jelölve senki.

Köszöntjük Olvasóinkat a Vasas-KTE Monicomp Liga bajnoki labdarúgó mérkőzés online tudósításán.

Döntőben a KKSE U20-as csapata

Május 20-21-én rendezik meg az NBI A és B-csoport U20-as kosárlabda döntőjét Budapesten, ahol csapatunk, a Kecskeméti KSE is érdekelt. Tovább olvasom