2017. 10. 19. csütörtök - Nándor 10°C | 24°C Még több cikk.

Éger büntetőjével győzött a Paks a Széktóiban - galéria

Hiába játszhatott 30 percig emberlőnyben a KTE a Paks ellen, a vendégek Éger büntetőjének köszönhetően elvitték a 3 pontot Kecskemétről. Online tudósításunk.

Kecskeméti TE - MVM Paks 0-1 (0-0)
Széktói Stadion, 1500 néző. Vezeti: Farkas Á. (Kelemen, Bozó)
KTE: Németh G. - Koszó, Gyagya, Radanovics (Urbán, a szünetben), Mohl - Szavics, Csukics – Bori, (Pekár (83.) Litsingi (Gyurcsó, 55.), Foxi – Lencse. Vezetőedző: Tomiszlav Szivics
Paks: Csernyánszky – Sifter, Éger, Fiola, Báló – Heffler T., Böde, Szatmári (Magasföldi, 62.), Bartha (Kiss, 91.) – Sipeki, Vayer. Vezetőedző: Kis Károly
Gólszerző: Éger (77. - 11-esből)
Sárga lap: Fiola (26.), Vayer (36.), Radanovics (42.), Lencse (53.), Szavics (68.), Gyagya (76.), Urbán (80.)
Piros lap: Vayer (51.), Mohl (81.)

Vége a mérkőzésnek, győzött a Paks!

A dermesztő hideg ellenére sokan szurkoltak a KTE-nek - KÉPGALÉRIA

91. perc: Kiss érkezett Bartha helyére.

Erőlködik a KTE, de még helyzetig sem jut.

83. perc: Bori helyére Pekárt küldte be Szivics.

81. perc: egyre nagyobb a baj: Mohl szándékosan rácsúszott Bartha sípcsontjára, a játékvezető azonnal kiállította a védőt.

80. perc: Urbán kapott sárga lapot Böde ellökéséért.

77. perc: Böde tört be a 16-oson belülre, Gyagya pedig buktatta, a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Éger végezte el: a védő higgadtan lőtt a kapu jobb oldalába. 0-1.

70. perc: Foxi lőtt 18 méterről kapu fölé.

68. perc: Szavics sárgult be egy durva becsúszás után.

Végeredmény: Videoton - Siófok 7-0. Részeredmény: ZTE - Diósgyőr 1-1.

62. perc: Magasföldi állt be Szatmári helyére.

60. perc: Böde lőtt 18 méterről kapu fölé.

55. perc: Litsingi helyére Gurcsó állt be.

53. perc: Lencse kapott sárgát műesésért.

51. perc: Vayer könyöklésért megkapta második sárga lapját is, mehetett zuhanyozni.

Kecskeméti TE - MVM Paks labdarúgó mérkőzés - KÉPGALÉRIA

Elkezdődött a második félidő.

A szünetben cserélt a KTE: Radanovics nem bírta folytatni, Urbán állt a helyére.

Vége az első félidőnek.

42. perc: Radanovics kapott sárga lapot Böde leterítéséért.

41. perc: Heffler beadása után Vayer fejelt 7 méterről, Németh hatalmas bravúrral ütötte szögltre a labdát a léc alól.

36. perc: Vayer kapott sárga lapot Csukics lerántásáért.

35. perc: Bori a jobb oldalon befelé cselezett, majd ballal kapura lőtt, a vendégek portása vetődve védett.

27. perc: Bori végezhetett el szabadrúgást 17 méterről, de a sorfalba lőtt.

26. perc: Fiola kapott sárga lapot Lencse buktatásáért.

23. perc: megint Vayer, most 14 méterről, ballal lőtt kapura a csatár, Németh azonban kiöklözte a labdát.

21. perc: Szatmári beadása után Vayer lőtt kapu fölé.

18. perc: megjött a lövőkedve a játékosoknak, most Csukics 20 méteres övése után zúgott el a labda a paksi kapu mellett.

16. perc: éledeznek a vendégek, most Szatmári veszélyeztetett, de lövése mellé ment.

15. perc: Böde egy szép szóló után 16 méterről célozta meg a kaput, de Németh szépen védte a lövést.

11. perc: újabb hazai helyzet: egy szép labdalevétel után Lencse 16 méterről, jobbal a kapu fölé lőtt.

7. perc: egy hazai szöglet után Mohl lőtt méterekkel kapu fölé.

Eltelt öt perc, unalmas mezőnyjáték, helyzet nélkül. Írjuk úgy, ismerkednek egymással a csapatok.

A KTE kezdte a találkozót!

A mérkőzés gyászszünettel kezdődött, a héten elhunyt Bánhídi Józsefre emlékeztek.

Pénteki eredmény a Monicomp Ligában: Pápa - Újpest 0-1.

A két csapatot mindössze négy pont választja el a tabellán. Amennyiben a KTE nyerni tud, akár a 3. helyet is elfoglalhatja.

Tomiszlav Szivicsnek nem volt könnyű dolga, ugyanis több sérültje is van a csapatnak. Balogh Béla csapatkapitány is ezért nem lép pályára, de Radanovics végül vállalta a játékot.

A "tavaszi forduló" nyitányán talán a szurkolóknak lesz a legnehezebb dolga, ugyanis dermesztő a hideg, nem érezni, hogy több lenne 0 foknál.

Köszöntjük Olvasóinkat a Kecskeméti TE – MVM Paks bajnoki labdarúgó mérkőzés online tudósításán.

Időközi választás: autógyár csábította el a polgármestert

Időközi önkormányzati választást tartanak vasárnap Nemesnádudvaron, mert a korábbi polgármester lemondott tisztségéről. Tovább olvasom