2017. 09. 24. vasárnap - Gellért, Mercédesz 12°C | 18°C Még több cikk.

Egy góllal verte a KSE a Dunaferrt - galéria

Kecskemét – Ha a vártnál nehezebb mérkőzésen is, de végül egy góllal le tudta győzni a sereghajtó Dunaferr gárdáját a Pajor Pálinka Kecskemét SE férfi kézilabdacsapata.
A Budapest Bank Liga 10. fordulójában a tabella utolsó helyén álló Dunaferrt fogadta a pénteken nevet változtató Pajor Pálinka Kecskemét SE kézilabdacsapata. A kecskemétiek a jó kezdés után visszaestek, ezzel pedig felhozták a lelkesen játszó Dunaferrt. A hajrában kétgólos hazai előnynél kimaradt egy kecskeméti ziccer, de az újvárosiaknak már csak a szépítésre telt erejükből, a két pont Kecskeméten maradt.
Avar György együttese fontos győzelmet aratott a Dunaferr ellen - KÉPGALÉRIA

Pajor Pálinka Kecskemét SE – Dunaferr 29–28 (19–16)
Kecskemét, 700 néző. V: Herceg, Südi
Kecskemét: Kiss O. – Varsandán 4, Szabó P. 7/3, Simon B. 3, Petro 7, Dobó 4, Vancsics 2. Cs: Farkas J. (kapus), Bajusz, Csorba, Gyuris 1, Temesvári 1. Szakmai igazgató: Avar György
Dunaferr: Kovács R. – Pásztor 7, Muhl 1, Hajdú, Kemény, Bali 5, Széles 10/3. Cs: Repóth, Kovács Zs. (kapusok), Benmiloude 1, Németh G. 1, Kurbely, Morvai, Takács B. 3. Edző: Rapatyi Tamás
Az eredmény alakulása. 5. p.: 5–2. 10. p.: 10–5. 23. p.: 15–12. 32. p.: 32–32. 45. p.: 22–22. 57. p.: 27–26
Hétméteresek: 3/3, ill. 3/3
Kiállítások: 14, ill. 10 perc

Avar György, a kecskeméti csapat szakmai igazgatója a lefújását követően így értékelte a mérkőzést a delmagyar.hu-nak: - Örülünk nagyon a két pontnak. Ahogy a mérkőzés előtt is fogalmaztam, ezt a mérkőzést nem lehetett félvállról venni, hiszen a Dunaferr egy nagyon kellemetlen, ügyes ellenfél. Jól kezdtük a mérkőzést, a 15. percben már hat góllal is vezettünk. Innen azonban feljött a Dunaújváros, és a második félidő végig döntetlen állás körül alakult. A végjátékban kijött a rutinbeli különbség a két csapat között, ez döntött a javunkra.

• 1. hajra.kecskemet 2010. november 14. 09:33
    „Hatalmas mérkőzés volt. A végéig izgalmas volt...
    A végén felállva tapsolt mindenki, azt hiszem ez mutatja a fiúk teljesítményét..
    Gratulálok...”

A Kaposvárt is legyőzte a KKSE

Szoros csatában, de végül meglett a hatodik győzelme a bajnokságban a T.O.M.Controll Kecskeméti KSE… Tovább olvasom