2017. 06. 24. szombat - Iván 19°C | 33°C Még több cikk.

Füredi győzelem Kecskeméten - galéria

Kecskemét - A Balatonfüred 28-26-ra győzött a Pajor Pálinka Kecskemét otthonában a Budapest Bank Liga vasárnapi mérkőzésén. Döntőnek bizonyult, hogy a hazaiak 14-14 után 12 percen keresztül nem tudtak gólt szerezni.

Pajor Pálinka Kecskemét SE – Balatonfüredi KC 26-28 (12-13)
Messzi István sportcsarnok, 800 néző.
KSE: Nagy L. - Vancsics 3/2, Dobó 4, Petro 5/2, Simon 6/1, Bajusz 1, Varsandán 3. Csere:Kiss O. (k), Tóth E., Berta, Csorba 1, Gyuris, Temesvári 3.
Szakmai igazgató: Avar György
Balatonfüred: Szabó T. - Tombor 4, Kovács 5, Sandrk 3, Kis Á., Szöllősi 2, Pásztor 9/1. Cserék: Szathmári (k), Lelkes 2, Salamon 3, Ivanov.
Vezetőedző: Sótonyi László
Hétméteresek: 4/4 ill. 1/1
Kiállítások: 6 ill. 12 perc (+ végleges Ivanov)

Pajor Pálinka Kecskemét - Balatonfüredi KC férfi kézilabda mérkőzés - GALÉRIA

Vége a mérkőzésnek!

60. perc: Szöllősi gólja után 25-28. Simon még válaszol kínai figura után, 26-28 a vége.

59. perc: Pásztor beállóból, 24-27. Dobó válaszol, 25-27.

58. perc: Pásztor, majd Csorba gyors gólja, 24-26.

57. perc: Kist kiküldik, Simon büntetőt dobhat, bemegy, 23-25.

56. perc: Szöllősi első gólja, 22-25.

56. perc: Temesvári most leindítás után, 22-24. Vendég időkérés.

55. perc: Salamon most beállóból talál be, 20-24. Temesvári szép ejtése, 21-24.

53. perc: Pásztor kettős hátrányban szerez gólt, 20-23.

52. perc: újabb Petro hétméteres, és kettős előnyben a KSE. 19-22. Temesvári is betalál, 20-22.

51. perc: hétméteres után Petro talál be, 18-22. Emberelőnyben a Kecskemét.

50. perc: Dobó szép egyéni alakítás után, 17-22.

49. perc: Ivanovot piros lappal végleg kiküldik egy csúnya szabálytalanság után.

48. perc: Pásztor kínai figura után talál be, 16-22.

47. perc: Salamon átlövésből, 15-21. Petro beállóból a léc alá, 16-21.

46. perc: Simon átlövésgólja szakítja meg a 12 perces hazai gólcsendet. 15-20.

45. perc: Pásztor hétméteresből, 14-10.

43. perc: Sandrk átlövésből, 14-19. Kecskeméti időkérés. A hazaiak 9 perce gólképtelenek.

41. perc: Lelkes a szélről szépen lő a hosszú felsőbe, 14-18.

39. perc: Sandrk átlövésből, 14-17.

37. perc: Kovács ötödik gólja beállóból, 14-16.

35. perc: Salamon beállóból eredményes, 14-15.

34. perc: Bajusz leindítás után lő a jobb alsóba, 14-14.

32. perc: Varsandán a szélről szerez gólt, 13-14.

31. perc: Kovács beállósgólja nyitja a második félidőt. 12-14.

Elkezdődött a második félidő.

Vége az első félidőnek!

29. perc: kínai figura után Varsandán, majd Tombor a szélről, 12-13.

28. perc: meg kell említeni Nagy Levente teljesítményét, kiválóan véd a hazai kapus.

26. perc: újabb beállógól Petrótól, 11-12.

25. perc: Vancsics hétméteres, majd Petro átlövésből, máris szoros, 8-10.

24. perc: Vancsics hétméterese után 8-11. Lelkes átlövésből, 8-12.

22. perc: Sandrk ejtése után 7-11.

21. perc: hazai szélsőgól Varsandántól, 7-10.

20. perc: Simon átlövésgólja után 6-10.

19. perc: Kovács beállóból, 5-10.

17. perc: végre egy gól a hazai szélsőktől is, Vancsics gólja után 5-9.

15. perc: megint Pásztor, most leindítás után, 4-9.

14. perc: Simon átlövésből eredményes, 4-8.

13. perc: Pásztor a szélről, 3-8.

12. perc: Bajusz kap két percet. Kovács büntet, 3-7.

11. perc: emberhátrányban is vendéggól, Tombor a szélről, majd Dobó betörés után, 3-6.

10. perc: Simon Bence hétméteresből szépít, 2-5.

9. perc: újra csak Pásztor, 1-5.

8. perc: újabb szélsőgól a vendégektől, most Pásztor. Tombor leindításból, 1-4. Kecskeméti időkérés.

7. perc: Kovács töri meg a gólcsendet, 1-2.

4. perc: Dobó hatalmas gólja átlövésből, 1-1.

3. perc: Tombor a szélről, 0-1.

Elkezdődött a mérkőzés!

Köszöntjük olvasóinkat a Kecskemét – Balatonfüred férfi kézilabda bajnoki mérkőzés online tudósításán.