2018. 05. 23. szerda - Dezső 16°C | 27°C Még több cikk.

Gond nélkül győzött a KTE a Pápa ellen

Kecskemét – A KTE labdarúgócsapa remek játékkal sima, 3–0-ás győzelmet aratott az enerváltan játszó Lombard Pápa ellen a Monicomp Liga 13. fordulójában. Online tudósításunk a mérkőzésről.
Kecskeméti TE – Új Lombard Pápa 3-0 (2-0)
Széktói stadion, 1500 néző. Vezeti: Iványi (Erős, Medovarszki)
KTE: Németh – Maynard, Radanovics, Balogh B., Mohl – Csukics (Gyurcsó, 55.), Szavics, Bertus (Hegedűs, 84.) – Bori, Lencse, Stokic (Foxi, 75.). Vezetőedző: Tomiszlav Szivics
Pápa: Szűcs – Rodenbücher, Nagy S., Tóth G., Présinger – Horváth L., Ganugrava, Sander (Zulevs, 58.) – Marics (Németh M. 58.) - Lovrencsics, Ferenczi. Vezetőedző: Véber György
Gólszerző: Stokic (18.), Bori (33.), Szavics (64. - 11-esből)
Sárga lap: Mohl (8.), Sander (27.), Tóth (32.), Radanovics (45.), Rodenbücher (64.), Présinger (67.)
Piros lap:

Vége a mérkőzésnek!

Régen volt ilyen sima győzelme a KTE-nek, a pápaiak nem sok ellenállást fejtettek ki a meccsen. Még 2 perc és mehetnek az öltözőbe, nyilván Véber Györgynek lesz hozzájuk néhány keresetlen szava.

84. perc: Bertus helyére Hegedűs állt be.

83. perc: Bori 23 méteres, jobblábas lövését védte bravúrral Szűcs.

79. perc: a vendégek egyre durvábbak, a hazaiak pedig egyre inkább húzzák az időt, mintha mindenki szeretné már ha vége lenne.

75. perc: a második hazai csere: Stokicot Foxi váltotta.

70. perc: a pápaiak láthatóan alig várják a végét, de addig még van 20 perc minimum, és ha így folytatják, kiütéses vereség lesz a vége...

64. perc: Gyurcsót buktatta a 16-oson belül Rodenbücher, 11-es. A büntetőt Szavics végezte el, aki ballal higgadtan lőtt a bal alsó sarokba. 3-0.

63. perc: csendesen folydogál a mérkőzés, a nézők leginkább a játékvezető kritizálásával vannak elfoglalva, játékról nem nagyon lehet beszélni.

58. perc: kettős csere a vendégeknél: Sander helyett Zulevs, Marics helyére Németh állt be.

55. perc: a megsérült Csukics helyére Gyurcsó állt be.

53. perc: sok a hiba mindkét oldalon, a Pápában nem érezni, hogy képes lehet két gólt szerezni.

48. perc: Bertus megpattanó beadása után húzta le a labdát Szűcs.

Elkezdődött a második félidő!

Vége az első félidőnek!

45. perc: Radanovics is besárgult egy Ganugrava elleni szabálytalanság után.

43. perc: Bertus lőtt 8 méterről a kapuba, de előtte Lencse kezezett, így Iványi kifelé ítélt szabadrúgást.

40. perc: megint Lovrencsics veszélyezetetett, de 8 méteres lövésében ezúttal nem volt erő, Némethnek csak fel kellett szednie a labdát.

37. perc: a védőjéről leforduló Lovrencsics 17 méterről leadott lövését védte vetődve Németh.

33. perc: Bori büntetett, már 2-0! A támadó a lerántásáért megítélt szabadrúgást 18 méterről, jobbal mesterien csavarta a bal alsó sarokba. 2-0.

32. perc: a kiugró Bori lerántásáért kapott sárga lapot Tóth.

30. perc: Ganugrava baloldali beadása után Marics fejelt 10 méterről a hazai kapu fölé.

27. perc: Sander kapott sárga lapot Mohl felrúgásáért.

23. perc: labdaszerzés után Stokic ívelt Lencse elé, aki 10 méterről, jobbal kapura emelt, Szűcs hatalmas bravúrral ütötte szögletre a labdát.

18. perc: vezet a KTE! Csukics remek labdával ugratta ki Stokicot, aki néhány lépést vezette még a labdát, majd 15 méterről, jobbal a kimozduló Szűcs mellett a hálóba lőtt. 1-0.

15. perc: tetszetős hazai támadás végén Mohl remekül adott középre az érkező Csukicshoz, aki azonban a kaputól 8 méterre lyukat rúgott.

10. perc: Lovrencsics 20 méteres lövését védte könnyedén Németh.

8. perc: Mohl kapott sárga lapot Sander felrúgásáért.

6. perc: Szavics labdavesztése után Ferenczi került nagy helyzetbe, de 10 méterről, jobbal a jobb alsó sarok mellé lőtt.

4. perc: Lencse esett el gyanús körülmények között Tóth szorításában, de a játékvezető sípja néma maradt.

2. perc: eddig egy lecsúszott Csukics beívelést jegyezhettünk fel mindössze.

Elkezdődött a találkozó!

17:31: mostmár a kecskeméti mérkőzéseken is felhangzik a himnusz a kezdés előtt, lesz néhány perces csúszás.

17:29: bár Tomiszlav Szivics előzetesen az év mérkőzésének titulálta a mai találkozót, a szurkolók ezt nem így érzik, bántóan kevesen vannak a lelátón.

17:25: Foxi belázasodott, ezért maradt ki a kezdőcsapatból.

17:24: végeredmények a 13. fordulóból: Ferencváros - Újpest 3-0, Vasas - Paks 1-0, Kispest - Diósgyőr 2-1.

17:22: a vendégeknél Rodenbücher felépült, a középpályára pedig Sander került be. Elől a Lovrencics, Marics, Ferenczi trióra vár majd a gólszerzés.

17:20: Tomiszlav Szivics némi meglepetésre ezúttal is Stokicot jelölte a kezdőcsapatba, így Foxi és Gyurcsó is a kispadon kezd.

Köszöntjük Olvasóinkat a KTE-Pápa bajnoki labdarúgó mérkőzés online tudósításán.