2017. 10. 22. vasárnap - Előd 10°C | 20°C Még több cikk.

Három pontot ért Lencse bombagólja a Siófok ellen

Kecskemét - A KTE labdarúgócsapata a vártnál nehezebb mérkőzésen ugyan, de végül 3-2-re győzni tudott a Siófok ellen az OTP Bank 15. fordulójában. Online tudósításunk.

OTP Bank Liga, 15. forduló.
Kecskeméti TE - Siófok 3-2 (1-2)
Széktói stadion, 1400 néző. Vezeti: Berke (Ring, Albert)
KTE: Németh - Maynard, Gyagya, Radanovics, Mohl - Szavics, Bertus (Litsingi, a szünetben) – Gyurcsó (Stokic, 74.), Foxi, Bori - Lencse. Vezetőedző: Tomiszlav Szivics
Siófok: Milinte - Mogyorósi, Lengyel, Nyári, Fejes – Haraszti (Lattenstein, 54.), Kecskés, Tusori, Szabó J. (Melcer, 79.) – Bali (Bozovics, 65.), Sowumni. Vezetőedző: Mihalecz István
Gólszerző: Haraszti (22.), Foxi (23.), Tusori (45+1.), Litsingi (48.), Lencse (59.)
Sárga lap: Haraszti (46.), Mohl (58.), Lengyel (76.), Fejes (78.), Bozovics (86.)
Piros lap: Melcer (89.)

Vége a mérkőzésnek!

2500 néző hangja éltette a KTE-t - KÉPGALÉRIA

89. perc:
a végére maradt még egy kiállítás is, miután Melcer beleszállt Boriba, a játékvezető kiállította a csereembert.

87. perc: Bozovics 16 méteres lövését védte könnyedén Németh.

86. perc: Bozovics is sárga lapot kapott kakaskodásért.

79. perc: az utolsó csere a vendégeknél: Szabó helyére Melcer állt be.

76. perc: Lengyel kapott sárga lapot Szavics lerántásáért.

74. perc: Stokic kapott lehetőséget Gyurcsó helyén.

73. perc: támadásban maradt a KTE, most Foxi jobblábas lövését kellett Milintének védenie.

70. perc: újra Lencse veszélyeztetett, de most 12 méterről kapu mellé lőtt.

65. perc: újabb csere a vendégeknél: Bali ment le, Bozovics állt be a helyére.

59. perc: vezet a KTE! Lencsére játszottak a hazaiak egy szabadrúgás variációt, a hazaiak csatára pedig miután levette a labdát, 21 méterről, jobbal hatalmas gólt lőtt a jobb alsó sarokba, 3-2.

58. perc: Mohl kapott sárga lapot Lattenstein felrúgásáért.

54. perc: cseréltek a vendégek is: Haraszti helyére Lattenstein érkezett.

48. perc: a csereember máris egyenlített. Egy remekbeszabott hazai akció végén Lencse passzolt Litsingi elé, aki 12 méterről a hálóba lőtt, 2-2.

Kecskeméti TE - Siófok labdarúgó mérkőzés - KÉPGALÉRIA

Elkezdődött a második félidő.

A szünetben cserélt a KTE: a csapat egyik leggyengébb teljesítményét nyújtó tagját, Bertust levitte Tomiszlav Szivics, Litsingi állt be a helyére.

A KTE eddig rendkívül gyenge teljesítményt nyújt, hasonlót, mint múlt héten Újpesten.

Vége az első félidőnek!

45+1. perc:
újra vezet a Siófok! Szabó sokadik remek baloldali beadása ezúttal Tusorit találta meg, aki 6 méterről előbb némethbe lőtt, majd a kipattanót már a kapuba helyezte, 1-2.

45. perc: Szavics 22 méteres, ballábas lövése után a labda kevéssel szállt csak el a kapu felett.

38. perc: újabb veszélyes Szabó-Haraszti akció végén utóbbi játékos lőtt lőtt kapura 9 méterről, Németh azonban nagy bravúrral hárított.

27. perc: Szabó baloldali beadása után Nyáro lőtt 8 méterről kapu mellé.
23. perc: szinte azonnal egyenlít a KTE! Foxi lépett ki lesgyanús körülmények között a vendég védők közül, majd 10 méterről a kapu bal oldalába lőtt, 1-1.

22. perc:
már vezetnek a vendégek! Szabó futott el a baloldalon, majd középre ívelt Harasztihoz, aki közelről a a kapuba lőtt, 0-1.

19. perc: Bali jobb oldali beadása után a középen érkező Szabó nyolc méterről lőtt kapu mellé.

Eltelt már 18 perc, komoly helyzet azonban egyetlen egy sem akadt.

8. perc: álmosan kezdenek a hazaiak, most Sowumni 30 méteres lövése után zúgott el a labda a hazai kapu felett.

3. perc: az első kísérlet a vendégeké, de Tusori 25 méteres lövése jócskán célt tévesztett.

Elkezdődött a mérkőzés.

A mérkőzés előtt a héten elhunyt Albert Flóriánra emlékeztek egy perces néma csenddel a helyszínen.

Két félidei eredmény: Vasas - Diósgyőr 0-2, Honvéd-Pécs 0-1.

15:54: a hazaiaknál Balogh Béla eltiltás miatt nem léphet ma pályára, így Gyagya Attila ezúttal is a kezdőben kapott helyet.

15:52: a vendégek legutóbbi hat mérkőzésükből egyet sem tudtak megnyerni, így a KTE-nek remek lehetősége nyílhat arra, hogy még jobban mgközelítse a dobogót.

Köszöntjük olvasóinkat a KTE – Siófok bajnoki labdarúgó mérkőzés online tudósításán.

• 1. szpirigonzálesz 2011. november 05. 18:12