2017. 06. 24. szombat - Iván 19°C | 33°C Még több cikk.

Hétgólos hátrányból fordítva nyert a KNKSE Egerben

Szenzációs második félidei teljesítményével 28-25-re nyert az Eger otthonában a Kecskeméti NKSE női kézilabdacsapata az NBI/B hétvégi fordulójában.
NBI/B női felnőtt mérkőzés, 18. forduló
Eszterházy KFSC-GMR - Kecskeméti NKSE 25-28 (16-10)
KNKSE
: Dr. Zsoldosné - Rózsa 9, Korsós 5, Márki 4/2, Herceg 3, Mocsári 2, Horváth. Cserék: Fekete (k), Sári 3, Felső 2, Gombos, Balázs, Sánta, Bús.
Hétméteresek: 3/3, illetve 4/2
Kiállítások: 10 perc + kizárás, 16perc

Korsós Miklós (KNKSE): - Huszonnégy perc alatt csak négy gólt lőttünk, ez rémálom volt. A félidővégére hat perc alatt kettőre is felzárkózhattunk volna, de továbbra is ziccereket hibáztunk. Második félidőben hármas emberhátrányban kezdtük a védekezést, de hittek a lányok a győzelemben. Olyan iramot diktáltunk, amit az egriek nem bírtak, s felmorzsoltuk őket. 12-4 es ellenfélvezetés után is talpra álltunk, ez már jelent valamit. Dr. Zsoldosnénak és Rózsának külön, a csapatnak a második félidei teljesítményéhez gratulálok.

A KNKSE-nek ezzel a győzelemmel 17 pontja van, csakúgy, mint másik két csapatnak, azonban a gólarányok miatt a tabella 8. helyére ugrott fel!