2017. 08. 21. hétfő - Sámuel, Hajna 14°C | 24°C Még több cikk.

Homma három góljával nyert a Siófok Kecskeméten - galéria

Kecskemét – A Siófok Homma mesterhármasával 3-2-re győzni tudott a tartalékosan felálló KTE-Ereco otthonában, így kiharcolta az élvonalban maradást. Online tudósításunk.

KTE-Ereco – Siófoki BFC 2-3 (1-2)
Széktói Stadion, 2500 néző. Vezeti: Solymosi (Szpisják, ifj. Kormányos)
KTE: Antal – Koszó, Urbán, Preklet, Farkas I. (Sánta, 65.)– Bori (Máté, a szünetben), Patvaros, Bertus, Farkas A. – Tököli (Litsingi, a szünetben), Dosso. Vezetőedző: Tomiszlav Szivics
Siófok: Molnár P. – Mogyorósi, Fehér Zs., Márton, Novák - Ludánszki, Tusori - Csordás (Henry, 88.), Honma, Melczer - Délczeg. Vezetőedző: Mihalecz István
Gólszerző: Bori (17.), Bertus (53.) ill. Homma (10., 39., 58.)
Sárga lap: Patvaros (9.)
Piros lap:

KTE-Ereco - Siófoki BFC labdarúgó mérkőzés - KÉPGALÉRIA

Vége a mérkőzésnek!

92. perc: most Máté 23 méteres lövését kellett vetődve védenie Molnárnak.

92. perc: Litsingi 25 méteres szanadrúgását védte Molnár.

88. perc: Csordás vastaps kíséretében vonult le a pályáról, Henry érkezett a helyére.

84. perc: Ludánszki helyére Horváth állt be a vendégeknél.

82. perc: Farkas A. baloldali beívelése után a hosszú oldalon érkező Litsingi került helyzetbe, de emelését Molnár szögletre tudta ütni.

10 perce tömény unalom a pályán, mintha mindkét csapat a lefújást várná már. Ez nem is csoda, hiszen a KTE-nek kb. kötelező volt lejátszania ezt a meccset, míg a vendégek győzelmük esetén biztos bennmaradók.

70. perc: Csordás tört be a hazai 16-oson belülre, az alapvonal közeléből középre gurított, Délczeg 6 méterről jobbal lőtt, de Urbánról szögletre pattant a labda.

65. perc: Farkas István helyére Sánta állt be.

58. perc: Homma már harmadik gólját szerzi. Most is Délczeg tört be a jobb oldalon, két védőt is kicselezett, majd Hommához passzolt, aki 9 méterről, jobbal a kapu jobb sarkába lőtt, 2-3.

53. perc: Dosso remek ütemben ugratta ki Bertust, aki 10 méterről, ballal a kapu bal oldalába lőtt, 2-2.

50. perc: Farkas 30 méteres ballábas lövését védte Molnár.

Elkezdődött a második félidő.

A szünetben kettős csere a hazaiaknál: Tököli helyére Litsingi, Bori helyére Máté állt be.

Az első félidőben érződött, hogy a venégek összeszokottabb csapat, mint a tartalékos hazaiak. Ennek ellenére amennyiben Dosso nem ront 100%-os ziccert, és nem akad el rajta még vagy öt ígéretes hazai támadás, akár a KTE is vezethetne. Nagy kérdés, hogy Bori és Tököli mennyi időt tölt még a pályán, nyilván ők is kapnak majd némi pihenőt a kupaöntő miatt.

Vége az első félidőnek.

39. perc: eseménytelen percek után újra vezet a Siófok. Melczer szöktette a 16-os bal oldalán Délczeget, aki két jó csel után az alapvonaltól 5 méterre visszagurított az érkező Homma elé, aki 17 méterről, jobbal a kapu jobb alsó sarkába lőtt, 1-2.

30. perc
: gyönyörű hazai támadás! Patvaros szenzációs labdával ugratta ki Tökölit, aki bevezette a labdát a 16-oson belülre, majd a a középen üresen érkező Dosso elé tálalt, a csatár azonban 10 méterről a kifutó Molnárt lőtte telibe.

27. perc: Melczer jobb oldali beadása után Ludánszki luftot rúgott, Novák pedig épphogy lemaradt a kapu előtt átsüvítő labdáról. Nagy helyzet volt.

25. perc: tüzijáték a hazai kapu előtt: Csordás, Délczeg és Tusori is próbálkozhatott gyors egymásutánban, a kipattanók után végül Antal ölre fogta a labdát.

24. perc: Fehér jobb oldali beadása után Homma 8 méterről centiméterekkel fejelt csak a jobb felső sarok mellé.

17. perc: egyenlített a KTE! Bori jobb oldali beadása után Ludánszki kézzel ért a labdához a 16-oson belül, a játékvezető jogosan 11-est ítélt. A büntetőből Bori a kapu bal oldalába lőtt, 1-1.

10. perc:
Délczeg jobb oldali beadása után Homma fejelt 8 méterről a kapu bal oldalába. 0-1.

9. perc:
Patvaros kapott sárga lapot Délczeg buktatásáért.

9. perc: Bori jobb oldali szöglete után Dosso fejelhetett, de nem találta el rendesen a labdát, így a vendégek kapusának csak le kellett húznia a labdát a levegőből.

7. perc: Csordás 10 méteres csúsztatott fejese után védett biztosan Antal.

6. perc: egyelőre tapagatozó a játék, ismerkednek egymással a csapatok.

A vendégszektorban nyolc siófoki szurkoló foglal helyet.

A Siófok kezdte a mérkőzést!

18:57: "2008-ban történelmet írtatok, kedden csodát tehettek!" - ezt a feliratot emelték magasba a hazi ultrák a kezdés előtt.

18:55: Tomiszlav Szivics a VIP páholyból tekinti meg a mérkőzést, miután az orvosok eltiltották a kispadtól.

18:54: remek az idő, erre nem lehet fogni semmit.

18:45: Tomiszlav Szivics vezetőedző szinte teljes kezdőcsapatát pihenteti a mai mérkőzésen a keddi kupadöntőre. Bori Gábor, Bertus Lajos és Tököli Attila, aki ma nem kap pihenőt, a többiek ezúttal nem lesznek ott a kezdőcsapatban.

Köszöntjük olvasóinkat a KTE-Ereco Monicomp Liga bajnoki labdarúgó mérkőzés online tudósításán.

Korábban:

A negyvennégy esztendős Tomiszlav Szivics csütörtökön hazautazott Szabadkára, ahol újabb vizsgálatok következtek, s látva az eredményeket, a helyi orvosok azonnal eltiltották a kispadtól, azaz a KTE-Ereco vezetőedzője szombat este a lelátóról kénytelen figyelni csapata Siófok elleni bajnokiját.

„Amikor a doktor úr meglátta az eredményeket, csak annyit mondott, egy hétig lehetőleg ne csináljak semmit – mondta jelenlegi állapotáról a kecskemétiek vezetőedzője. – Amikor megtudta, mivel foglalkozom, elkezdte csóválni a fejét, arra kért, hogy a hétvégén tényleg próbáljam meg elkerülni a sztresszes szituációkat. Szombat este a Siófokkal játszunk, nem lesz könnyű, de megfogadom a tanácsát, s nem ülök le a kispadra. Az ember egészsége nem játék, a vérnyomásom alsó értéke több mint veszélyes, nemcsak az Újpest elleni meccs, az egész tavaszi szezon megviselt."

A Kecskemét kedd este a Puskás Ferenc Stadionban a Videoton ellen Magyar Kupa-döntőt játszik.
„Na, azt a meccset biztosan nem hagyom ki – jelentette ki határozottan Tomiszlav Szivics. – Kedden ott akarok lenni a pálya szélén, mert mindenképpen szeretnénk megnyerni a kupát."

A KTE-Sifók Monicomp Liga labdarúgó mérkőzésről élő online tudósításban számol ba a delmagyar.hu.

Éden Hotel: 8 nap és Alízé lehet a 25 millió

Alíznak már csak 8 napot kell kibírnia az Édenben, és övé a mesés 25 millió forint. Tovább olvasom