Kecskemét – Hatalmas meglepetésre 2-1-re kikapott a sereghajtó Szolnok otthonában a KTE-Ereco labdarúgócsapata a Monicomp Liga 19. fordulójában. Online közvetítésünk.

Szolnoki MÁV – Kecskeméti TE-Ereco 2-1 (2-0)
Szolnok, 1200 néző. Vezeti: Szilasi (Lémon, Medovarszki)
Szolnok: Melnicenko – Búrány, Milicsics, Máté, Djurovics, Vukomanovics – Fitos (Szalai, 63.), Némedi, Jokics (Balogh, 78.), Remili – Zsolnai (Ngalle, 69.). Vezetőedző: Simon Attila
KTE: Ribánszki – Gyagya, Ebala, Balogh B., Mohl – Alempijevics (Bertus, 62.), Csukics – Bori (Szavics, a szünetben), Foxi, Vujovics (Litsingi, a szünetben)– Tököli. Vezetőedző: Tomiszlav Szivics
Gólszerző: Remili (20. - 11-esből, 26.), Tököli (58.)
Sárga lap: Ribánszki (20.), Alempijevics (25.), Milicsics (30.), Némedi (36.), Litsingi (78.)
Piros lap:

Szolnoki MÁV - Kecskeméti TE-Ereco - KÉPGALÉRIA

Vége a mérkőzésnek!

92. perc: Tököli előtt adódott még egy nagy lehetőség, de 8 méterről, kissé kisodródva a kapu mellé lőtt.

Két perc lesz a hosszabbítás!

86. perc: Mohl 15 méteres ballábas lövését védte vetődve Melnicsenko.

78. perc: Litsingi kapott sárga lapot, majd az utolsó csere a mérkőzésen: Jokicsot Balogh váltotta.

72. perc: újabb hatalmas vendéghelyzet: most Foxi ívelt kapu elé a baloldalról, Litsingi a hosszú oldalról 5 méterről lőtt, Melnicsenko vetődve még ki tudta ütni a gólvonalról a labdát.

68. perc: hatalmas helyzetet hagyott ki a KTE, miután Djurovics eladta a labdát, Foxi kiugratta Litsingit, aki 8 méterről roppant gyengén emelt, így Melnicsenko simán megfogta a labdát.

65. perc: Remili szöglete után Ebala majdnem öngólt rúgott, de szerencsére fél méterrel kapu felett szállt el a labda.

63. perc: cserél a hazai csapat is: Fitos helyére Szalai állt be.

62. perc: Szivics nem várja meg Alempijevicset kiállítják, Bertust küldte a helyére.

58. perc: szépített a KTE! Mohl a baloldalról remekül ívelt középre, a kapu elé remek ütemben érkezett Tököli, aki 5 méterről a kapu bal oldalába pörgette a labdát. 2-1.

53. perc: Vukomanovics 25 méteres ballábas szabadrúgása után ütötte ki a labdát Ribánszki.

52. perc: Fitos 13 méteres, ballábas lövését védte lábbal Ribánszki.

A cseréknek köszönhetően a KTE átvette a játék irányítását, a második félidő első öt percében a Szolnok térfelén zajlott a játék.

Elkezdődött a második félidő.

Kettős csere a félidőben a KTE-nél: Bori helyére Szavics, Vujovics helyére Litsingi állt be.

Vége az első félidőnek!

38. perc: szabadrúgáshoz jutott a KTE hazai kaputól 18 méterre. A labdát Mohl rúgta el, de ballal egy méterről a kapu fölé lőtt.

35. perc: Csukics lőtt 21 méterről, jobbal kapu mellé.

31. perc: Jokics 15 méterről leadott lövését védte hatalmas bravúrral szögletre Ribánszki.

30. perc: Milicsics a 16-oson belül buktatta Foxit, a játékvezető ezúttal is 11-est ítélt. A büntetőt Vujovics végezte el, de Melnicsenko bravúrral szögletre tudta ütni a kapu jobb oldalába tartó labdát.

26. perc: hatalmas potyagóllal növelte előnyét a Szolnok! Remili végezhetett el szabadrúgást a kaputól 35 méterre, az oldalvonal mellől. Jobbal élesen kapu elé lőtte a labdát, Ebala emberével együtt befutott a kapus elé, így Ribánszki nem látott semmit a labdából, majd amikor a szolnoki támadó lehúzta a fejét a labda elől, a játékszer a kapu közepébe pattant. 2-0.

22. perc: Remili 22 méteres lövését védte Ribánszki. A túloldalon Foxi veszélyeztetett, de Melnicsenko ezúttal is jó ütemben mozdult ki.

19. perc: 11-eshez jutott a Szolnok, miután Ribánszki elhúzta a kitörő Remili lábát. A büntetőbőből a sértett a jobb alsó sarokba lőtt. 1-0.

16. perc: az eddigi legnagyobb helyzet: Tököli kapott labdát a jobb oldalon, majd a kapu elé érkező Foxi elé tálalt, a jó ütemben kimozduló Melnicsenko azonban az utolsó pillanatban menteni tudott.

12. perc: 11-es gyanús a hazai oldalon, miután Ebala belerúgott Vukomanovics bokájába a 16-oson belül, de a bíró sípja néma maradt...

9. perc: Csukics lőtt jobbal, 30 méterről kapura, de a labda méterekkel célt tévesztett.

7. perc: eddig a Szolnoknál volt többet a labda, helyzet egyik oldalon sem alakult ki.

Érdekesség, hogy a KTE hazai szögletnél három támadót is felsorakoztatott a felezővonalon, akikre mindössze három védő figyel, így kontratámadás esetén okozhatnak majd gondot Tököliék Djurovicséknak.

A Szolnok kezdte a mérkőzést!

14:29: vonulnak a pályára a csapatok. A hazaiak tiszta fehér, a vendégek lila-fekete-lila szerelésben játszik.

14:24: a vendégszektorban már több mint 500-an vannak, a hazai oldalról egy 10 fős mag próbálkozik néha felvenni a hangerőt a kecskemétiekkel, kevés sikerrel...

14:20: Radanovics sérülés miatt nem vállalta a játékot, így Ebala játszik majd a védelem tengelyében. A kameruni ősszel az MTK ellen a csapat egyik legjobbjának bizonyult, reméljük ma hasonlóan jól teljesít.

A Monicomp Liga 19. fordulójában a sereghajtó Szolnok otthonában lép pályára a KTE-Ereco. A csapatot több száz szurkoló kísérte el Kecskemétről, egyelőre többen is vannak a vendégszektorban, mint a hazai oldalon.

Korábban:

Több, mint száz lila-fehér fanatikus vágott neki vonattal a mai szolnoki túrának. Miután a szolnoki és kecskeméti szurkolócsoportok között nem éppen baráti, a rendőrség már a kecskeméti vasútállomástól végig biztosítja a lila drukkerek útját.

A KTE vezetői a mai mérkőzésen minden vendégszurkolónak kifizeti a belépőjegy árát, így vélhetően 5-600-an is lehetnek majd a vendégszektorban.

A rendőrség már a kecskeméti vasútállomástól végig biztosítja a lila drukkerek útját.

A delmagyar.hu 14.30-tól élő online tudósításban számol be a találkozóról. Képgaléria a kora esti órákban várható majd a mérkőzésről.

Éden Hotel: A pénteki adások 18-as karikával mennek

Szexjelenetekben bővelkedő valóságshow-t ígértek az Éden Hotel készítői, az első hét mégis eseménytelenül telt a paradicsomi körülmények között. Alíz már vágyik a flörtre. Tovább olvasom