2017. 01. 23. hétfő - Zelma, Rajmund -8°C | 4°C Még több cikk.

Megbosszulta magát a sok kihagyott ziccer

Legalább tucatnyi ziccert kihagyott, így kikapott az Egertől a Kecskeméti NKSE női kézilabdacsapata az Egertől a vasárnap délutáni NBI/B-s bajnoki mérkőzésen.
Hatalmas lendülettel kezdtek a vendégek és 15 perc alatt 8:4-re elhúztak. Ekkor még segített a kecskeméti időkérés, melyet követően a 20. percre már 8:8 volt az állás. Ezután azonban kihagyott hazai ziccerek és kimaradt 7m-es következett, így félidőre már ismét az Eger vezetett 9:13-ra. A 2. félidő is hasonlóan folytatódott. Az egriek követő emberfogással kisérték Korsóst és a társak az 5:5 elleni játékban sok technikai hibával és kihagyott ziccerekkel küszködtek. A 2. félidő közepén már 22:16-ra vezettek a vendégek, amikor a Kecskemét is védekezést váltott. Gyors lerohanásokkal a 27. percre visszakapaszkodtak 25:26-ra. Az utolsó 2 percben azonban nem sikerült további gólokat lőni, így ismét egy szoros vereség született.

Kalmár Jenő együttese 27-25-re kapott ki az Egertől - KÉPGALÉRIA

„Sajnos az örkényi mérkőzés óta mély gödörben van a csapat. Mérkőzéseinken 12-13 ziccert és 3-4 büntetőt hibázunk, ráadásul nagyon sok a technikai hiba is. Teljes az önbizalom hiány és így nehéz egy szoros meccset megnyerni. A lányok küzdöttek becsülettel, de ahányszor feljebb zárkóztunk mindig valamit belehibáztunk. Természetesen megpróbálunk ebből a helyzetből együtt felállni és a jövő hévégén javítani." - elemezte az Eger elleni hazai vereséget Kalmár Jenő

Kecskeméti NKSE - Eszterházy KFSC-GMR 25-27 (9-13)
Kecskemét 200 néző Vezette: Petrovszki, Petrovszki
KNKSE: Zsoldosné (k), Rózsa (5), Korsós (8/1), Márki (5/2), Tanú (1), Mocsári (3), Horváth (1). Cserejátékosok: Fekete (k), Herceg (2), Orell, Pécsi, Balázs, Gombos, Csatlós. Edző: Kalmár Jenő

Kiállítások: 10 ill 12 perc
Hétméteresek: 6/3 ill. 6/5

Kikaptak a bajai lányok Szolnokon

A női kosárlabda NB I 7. fordulójában a Szolnoki NKK hazai pályán 75–71-es sikert aratott a… Tovább olvasom