Egyre nagyobb bajba kerül a KTE-Ereco labdarúgócsapata, miután szombaton 2-0-ra kikaptak a lilák a Paks otthonában. A kecskemétiek mindössze három pontra a kiesőhelyen álló MTK-tól.

Paksi FC – KTE-Ereco 2-0 (1-0)
Paks, 1200 néző. Vezeti: Szilasi (Albert, Viszokai)
Paks: Csernyánszki - Fiola, Szabó, Éger, Sifter – Heffler, Magasföldi (Báli, 86.), Sipeki, Bartha – Kiss T., Montvai (Vári, 22.). Vezetőedző: Kis Károly
KTE: Ribánszki – Gyagya (Csukics, a szünetben), Radanovics, Balogh, Mohl – Ebala, Alempijevics – Bori, Bertus, Vujovics (Foxi, a szünetben) – Litsingi. Vezetőedző: Tomiszlav Szivics
Gólszerző: Montvai (11.), Bartha (68.)
Sárga lap: Bartha (45.), Radanovics (64.), Balogh (90.)
Piros lap: -

Vége a mérkőzésnek!

90. perc: Balogh kapott sárga lapot Fiola fellökéséért.

89. perc: Éger segített be majdnem a gólképtelen kecskeméti támadóknak, miután fejese után a majdnem a saját kapujába talált, de a kapufa megmentette ettől a szégyentől.

88. perc: Bori lőtt jobbal, 6 méterről, de a hazai kapus most is a helyén volt.

86. perc: Magasföldit Báli váltotta.

82. perc: Kiss került nagy helyzetbe a kaputól 10 méterre, de lövés helyett Sifterhez passzolt, aki 8 méterről csúnyán mellé lőtt.

78. perc: Kiss távoli lövését védte bravúrral Ribánszki.

68. perc: Vári ugratta ki Barthát, aki 8 méterről a kapujából kimozduló Ribánszki mellett a kapuba lőtt.  2-0.

66. perc:
hazai csere: Sipekit Mészáros váltotta.

63. perc: Csukics 18 méteres  lövését védte Csernyánszki.

59. perc: Magasföldi átadása után Vári került ziccerbe, de ballal 11 méterről kapu mellé lőtt.

54. perc: egyre veszélyesebb a KTE! Most Alempijevics lőtt jobbal, 23 méterről kapura, a labda a felsőlécet találta telibe.

49. perc: Bertus lőtt 20 méterről kapu fölé.

Elkezdődött a második félidő.

Kettőt is cserélt Tomiszlav Szivics a szünetben: Gyagya helyére Csukics, Vujovics helyére Foxi állt be.

A KTE eddig roppant gyenge teljesítményt nyújt, gólveszélyt abszolút nem hordoznak magukban a vendégek támadásai. Közben vezet az MTK kaposváron, és a Honvéd Pápán. Így pillanatnyilag a KTE egy pontra a kiesést jelentő 15. helytől!

Vége az első félidőnek!

45. perc: Bartha kapott sárga lapot, miután rátartott Radanovics lábára.

33. perc: Litsingi lőtt jobbal, 18 méterről kapura, a labda nem sokkal ment kapu mellé.

A néhány perce lecserélt Montvai Tibor tavaly nyáron igazolt a KTE-től a paksiakhoz. Ősszel a 94. percben talált be korábbi csapatának, most pedig újra gólt szerzett.

24. perc: Szabó jobb oldali beadása után Magasföldi ordító helyzetben, 5 méterről a kapu fölé lőtt.

22. perc: Montvai megsérült, Vári állt be a helyére.

16. perc: Mohl baloldali beadása után Vujovics pörgetett kapura 5 méterről, Csernyánszki azonban bravúrral szögletre tudta ütni a labdát.

11. perc: Vezet a Paks! Heffler ugratta ki a leshatáron helyezkedő Montvait, aki 10 méterről a hálóba lőtt, 1-0.

4. perc: Magasföldi lövése Radanovicsról vágódott le.

A KTE kezdte a mérkőzést!

17.56: mintegy 200 kecskeméti szurkoló utazott el a mai mérkőzésre, hogy a helyszínen buzdítsa kedvenceit. Az idő remek, minden adott egy jó mérkőzéshez.

17.54: időközben kiderült, Tökölinek súlyos vádlisérülése van, ezért nem játszhat ma.

17.50: továbbra sem számíthat Tököli Attila játékára a KTE szakmai stábja, hiszen a 10 gólos házi gólkirályt ezúttal a keretbe sem jelölte Tomiszlav Szivics. Elől Vujovicsra és Litsingire vár majd a góllövés feladata.

17.45: miután a Siófok óriási meglepetésre idegenben megverte 3-2-re a Debrecent, a KTE számára létkérdés lett a mai három pont megszerzése, hiszen a jelenleg kieső helyen álló MTK mindössze három ponttal van leszakadva a lila-fehérektől.

Köszöntjük Olvasóinkat a Paksi FC – KTE-Ereco Monicomp Liga bajnoki labdarúgó mérkőzés online tudósításán!

VV Anikó: Jerzy a villa leggyengébb lakója

Megkezdődött az esélylatolgatás a következő kiesőt illetően. Ki látná jobban a helyzetet, mint egy lakótárs? Anikó szerint Béci 90 százalékos fölénnyel bizonyítja majd: Jerzy a villa leggyengébbike. Tovább olvasom