2018. 04. 25. szerda - Márk 12°C | 25°C Még több cikk.

Remek játékkal nyert a KSE a Kövesd ellen - galéria

Kecskemét - A Pajor Pálinka Kecskemét férfi kézilabdacsapata 29-24-re győzött a Mezőkövesd ellen. Szabó és Simon ellenállhatatlan volt a péntek esti rangadón.

Pajor Pálinka Kecskemét SE - Mezőkövesd KC 29-24 (16-11)
Messzi István sportcsarnok, 700 néző.
KSE: Nagy L. - Szabó P. 9/2, Varsandán 1, Petro 4, Dobó 2, Simon B. 7, Vancsics 2/1. Csere: Kiss O. (k.), Berta, Tóth E. 1, Konkoly 2/1, Temesvári 1, Bujdosó.
Vezetőedző: Avar György

MKC: Tóth K. - Papic 3/2, Bécsi 2, Milicevic 2, Rácz 4, Fekete L. 5, Juhász Z. 2. Csere: Rosta M., Molnár, Papp 1, Nyikes 1, Nyeste, Lezák 2/1, Zelle 2.
Vezetőedző: Rosta István

Hétméteresek: 5/4 ill. 7/3
Kiállítások: 10 ill. 4 perc

Vége a találkozónak. A KSE magabiztosan nyerte a mérkőzést, így nagy az esély az első 8-ra az alapszakaszban.

A KSE végig vezetve, magabiztosan győzött a Mezőkövesd ellen - KÉPGALÉRIA

60. perc: Rácz a kapus feje mellett, 29-24.

59. perc: újra Zelle, 29-23.

58. perc: Konkoly átlövésből, majd Zelle. Temesvári is betalál átlövésből, 29-22.

57. perc: Lezák most hétméteresből, 27-21.

57. perc: Lezák majd Simon gyors gólváltása, 27-20.

56. perc: újabb vendég hétméteres marad ki, majd Petro szerez gólt beállóból, 26-19. Lezák a szélről, 26-20.

54. perc: Juhász leindítás után, 25-19.

51. perc: újabb hétméteres, ezúttal Papic, 25-18.

50. perc: Konkoly hétméterese után 25-17.

50. perc: betörés után Rácz, 24-17.

47. perc: Simon gyönyörűen, elhajlásból, 24-16.

46. perc: Kiss Olivért egymás után másodszor dobják fejbe, ápolás.

45. perc: Rácz a szélről, 23-16.

43. perc: Papp a szélről, 23-15.

42. perc: Szabó Péter megállíthatatlan, újabb átlövésgólja után, 23-14.

40. perc: Bécsi átlövés után eredményes, 21-14. Szabó szintén, 22-14.

39. perc: Varsandán a szélről, 21-13.

38. perc: Szabó újra átlövésből, 20-12. Fekete válaszol, 20-13.

37. perc: Petro kiáll két percre, majd Fekete büntetőjét védi Kiss Olivér.

35. perc: Petro beállóból, 19-12.

34. perc: Szabó átlövésből, 18-12.

31. perc: Nyikes átlövésből, majd Vancsics, 17-12.

Elkezdődött a második félidő.

A hazai csapat eddigi két legjobba Simon Bence és Szabó Péter, akik 5-5 gólt szereztek az első 30 percben. De ki lehet emelni hazai oldalon a kapusok teljesítményét is.

Vége az első félidőnek.

29. perc: Szabó Péter hétméteresből, 16-11.

28. perc: Fekete óriási átlövésgólja, 15-11.

28. perc: Simon most átlövésből, 15-10.

27. perc: Szabó átlövésgólja után 14-10.

25. perc: Simon újabb betörésből szerzett gólja, 13-10.

25. perc: Fekete átlövésből, 12-10.

25. perc: Petro zseniális gólja beállóból, 12-9.

24. perc: Szabó kiállítása után Papic a szélről eredményes, 11-9.

23. perc: Tóth is egy átlövésgóllal mutatkozik be, 11-8.

23. perc: újabb gyönyörű gól Simontól, 10-8.

22. perc: Juhász a szélről, 9-8.

21. perc: Simon gyönyörű átlövésgólja után 9-7, és vendég időkérés.

20. perc: Szabó szép egyéni akció után szerez gólt, 8-7.

19. perc: Milicevic leindításból dob gólt, 7-7.

19. perc: Fekete átlövésből eredményes, 7-6.

17. perc: Petro beállóból szerez gólt, 7-5.

16. perc: Varsandán két percre kiáll, Papic bedobja a büntetőt, 6-5.

15. perc: Kiss védi Bécsi büntetőjét, a túloldalon viszont Szabó nem hibázik, 6-4.

13. perc: Vancsics értékesít egy hétméterest, 5-4.

12. perc: most Bécsi bombája vágódik a hazai kapuba, 4-4.

9. perc: Szabó Péter átlövésből, 4-3.

7. perc: most Rácz szólózott be a kapu elé, 3-3.

6. perc: Fekete átlövésből eredményes, 3-2.

5. perc: szép egyéni akció után Dobó talál be, 3-1.

4. perc: Simon átlövésből, 2-0. Milicevic beállóból válaszol, 2-1.

2. perc: Nagy fogja Fekete hétméteresét.

1. perc: Dobó átlövésgólja, 1-0.

Elkezdődött a mérkőzés.

17:57: a mérkőzésre mintegy kéttucatnyi vendégszurkoló is érkezett.

17:54: hamarosan kezdődik a találkozó, a csapatok már felsorakoztak a bemutatásra.

Köszöntjük Olvasóinkat a Pajor Pálinka-Kecskemét - Mezőkövesd férfi kézilabda bajnoki mérkőzés online tudósításán!

Korábban:

Mint arról Avar György, a Pajor Pálinka Kecskemét vezetőedzője már említést tett a delmagyar.hu-nak adott nyilatkozatában, az alapszakasz legjobb nyolc csapatába kerüléshez jelenleg épp a mezőkövesdiek számítanak a legnagyobb esélyesnek. A várható izgalmakról mindennél többet elárul, hogy a két csapat őszi összecsapásán - szeptember 18-án – 31-31-es döntetlen eredmény született. Hasonló kiélezett csata várható ezúttal is.

A Pajor Pálinka Kecskemét SE csapata jelenleg a 7. helyen áll a bajnokságban 12 ponttal, ami éppen öttel több, mint amivel a szombati

Két jegyért jár a naptár

A KSE vezetősége akciót hirdetett a szombati mérkőzésre. Azok a szurkolók, akik két darab belépőjegyet vásárolnak a szombati bajnokira, egy remek minőségű kézilabdás fali naptárat kapnak ajándékba. Érdemes lesz tehát vendéggel érkezni a meccsre, vagy összefogni egy baráttal.

ellenfél rendelkezik. Amennyiben tehát győzni tudna a kecskeméti gárda, már hét pontos előnyre tenne szert a riválissal szemben.

Avar György, a kecskeméti csapat vezetőedzője a pénteki edzést követően adott villámnyilatkozatot arról, mit vár a szombati mérkőzésen: - Azt gondolom, a csapategység lesz az, ami sokat segíthet nekünk. Készültünk keményen, de nem szabad elidegeskednünk a meccset. Mondhatnám azt is, hogy mi vagyunk az esélyesek, de nem teljesen így van, és mindig ezek a kötelező győzelmek a legnehezebbek. Biztos vagyok benne, hogy ez a találkozó is rendkívül kemény feladat elé állít bennünket. Nagy szükség lesz szurkolóink támogatására a győzelem megszerzéséhez.

A találkozóról a delmagyar.hu élő online tudósítást ad 18 órai kezdettel!

KTE: újabb győzelem Horvátországban

A KTE labdarúgócsapata szombat délután 2-1-re győzött a horvát Pomorac ellen felkészülési mérkőzésen. A lilák góljait Szavics és Foxi szerezték.