2018. 05. 22. kedd - Júlia, Rita 15°C | 25°C Még több cikk.

Szivics: Jó volt ma nézni, ahogy játszottunk!

Mint arról esti online közvetítésünkben beszámoltunk, a KTE-Ereco 3-0-ra legyőzte a címvédő Debrecen gárdáját a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.
A szenzációs sikert követően Tomiszlav Szivics így értékelte a látottakat a delmagyar.hu-nak: - Változtattunk a pénteki taktikához képest, visszább álltunk, vártunk, és kontrára játszottunk, a főként az első félidőben kiválóan működött. Jól kezdtünk, a gólokon kívül volt még 2-3 kapufánk és ziccerünk is, uraltuk a mérkőzést. A második félidő elején is jól játszottunk, és bár a 11-es kimaradt, utána gyorsan belőttük a harmadik gólt. Ezt követően már a szombati meccsre is gondolva kissé visszább vettünk. Remélem nem kerül sokba ez a mai győzelem, a mély talaj ugyanis sokat kivett a fiúkból, és kisebb sérülést szenvedett Ebala, Némedi, Csukics és Szavics is. Ettől függetlenül ma jó volt nézni a kispadról is, ahogy játszottunk!

Szenzációs KTE-győzelem a címvédő DVSC otthonában

A KTE-Ereco labdarúgócsapata Alempijevics duplájával, illetve Litsingi góljával 3-0-ra győzött a Debrecen otthonában a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. Tovább olvasom