2017. 12. 13. szerda - Luca, Otília 2°C | 12°C Még több cikk.

Szolnoki győzelem Kecskeméten - galéria

Kecskemét – A Szolnok 72-67-re nyert a Kecskemét otthonában a Magyar Kupa negyeddöntőjének első összecsapásán, és nagy lépést tett a továbbjutás felé.

T.O.M.Controll Kecskeméti KSE - Szolnoki Olaj KK 67-72 (22-20, 19-12, 13-27, 13-13)
Messzi István sportcsarnok, 1200 néző. Vezeti: Földházi T. Györffy P. A. Hegedűs T.
KSE: Wittmann 19/3, LaGrange 9/3, Cseh 4, Dénes 5/3, Bencze 8. Csere: Siriscevic 15/15, Csorvási 5, Lakatos 2, Szabó T. Szakmai igazgató: Sztojan Ivkovics
Szolnok: Trotter 20/9, Horváth Á. 13/3, Budimir 1, Clark 9/3, Báder 13. Csere: Trepák 2, Fodor M. 12/3, Vesztergom, Grebenár 2. Vezetőedző: Pór Péter
Kipontozódott: -

T.O.M.Controll Kecskeméti KSE - Szolnoki Olaj KK Magyar Kupa kosárlabda mérkőzés
Vége a mérkőzésnek!

40. perc: egy jó Legrange büntető, ez zárja a meccset. 67-72 a vége.

38. perc: Bencze egyik büntetje jó, 64-71. Dénes már hármat dobhat, kettő bemegy, 66-72.

37. perc:
Lakatos két büntetője jó, majd Siriscevictől egy tripla, 63-72.

36. perc: Wittmann egyik büntetője jó csak, 58-72.

35. perc: Ivkovics újabb technikaija. Be is vonul az öltözőbe. Fodor bedob hármat, majd Horváth kettőt, 57-72.

34. perc: Fodor most triplából, 55-66. Nagyot fordult a játék képe a szünet után. Trotter dupla, majd Csorvási, 57-68.

33. perc: Fodor dupla, 55-63.

32. perc: most Siriscevic kap technikait, Fodor dob, mindkettő jó, 54-61. LeGrange egy jó büntetője, 55-61.

III. negyed

30. perc: Wittmann dupla, 54-55-nél balhé a pályán. Egy szolnoki támadást a pályán tartózkodó Sztojan Ivkovics akasztott meg, technikai. Trotter bedobja a két büntetőt. 54-59.

28. perc: Csorvási a palánk alól, 50-49. Trotter szintén, 50-51. Clark büntetői, majd LeGrange dupla, 52-53.

27. perc: Trotter két büntetője jó, már a vendégek vezetnek.

26. perc: Báder faulttal együtt egy dupla, majd a büntető is jó. 48-47.

25. perc: Trotter belelendült, újabb tripla tőle, 48-44.

24. perc: Wittmanntól majd Trottertől egy-egy kétpontos, Dénes tripla, amit egy Trotter tripla követ, 48-41.

23. perc: Báder dupla, 43-36.

21. perc: Horváth duplájával indul a negyed, majd Bencze a palánk alól, 43-34.

III. negyed

Az első félidő fotói:

T.O.M.Controll Kecskeméti KSE - Szolnoki Olaj KK - KÉPGALÉRIA

Vége a második negyednek.

20. perc: újra Wittmann, most egy dupla, 39-32. Siriscevic triplája zárja a negyedet, 42-32.

18. perc: Trotter két büntetője jó, a másik oldalon Wittmann villan, 37-32.
17. perc: Bencze legalább egy büntetőt bedob, 34-30.

16. perc: kosárcsend...

15. perc: egy újabb hazai tripla, most LeGrenge, 33-30.

14. perc: egy jó büntető Trottertől, majd Cseh triplája, 30-30.

13. perc: Horváth percei, két dupla, közben Wittmann is betalál azért, 27-29.

12. perc: Báder most a büntetővonalon, egyik kimarad. Siriscevicstől újabb hármas, Bádernek erre is van válasza a kétpontos formájában. 25-25.

11. perc: egy zsák Bádertől, 22-22

II. negyed

10. perc: Wittmann középtávolija, 22-20. Vége a negyednek.

9. perc: Trepák a kosárnak háttal sem hibázik, 18-20. Bencze a palánk alól talál be, 20-20.

8. perc: Cseh egy büntetőből szerzett pont, majd Clark dob egy hármast. Siriscevic második triplája követi, 18-18.

7. perc: LeGrange két büntetője jó, 14-13. A túloldalon Clark sem hibázik, 14-15.

6. perc: Budimir is kihagy egy büntetőt, Siriscevic viszont szór egy triplát, 12-13.

5. perc: Báder faulttal együtt is kosár, a büntető is jó, 8-12. Csorvási a második büntetőjét kihagyja, 9-12.

4. perc: Wittmann büntetőzik, egyik megy csak be, 8-9.

4. perc: Horváth tripla, Wittmann azonnal válaszol. Budimir is beszór egy hármast, 7-9.

3. perc: Horváth duplája, majd egy jó büntető, 2-3. Hazai oldalon egy Wittmann dupla, 4-3.

2. perc: eddig eladott labdák, és rontott dobások jellemzik a találkozót.

1. perc: Bencze büntetőivel indul a meccs, 2-0.

Elkezdődött a mérkőzés!

Köszöntjük Olvasóinkat a T.O.M.Controll Kecskeméti KSE - Szolnoki Olaj KK férfi kosárlabda Magyar Kupa mérkőzés online tudósításán. Hamarosan kezdődik a mérkőzés.

Király: megágyazott a Fidesz a felső tízezernek!

Kicsapta a biztosítékot Rogán Antal Fideszes országgyűlési képviselő „akciócsoportos" ötlete a kecskeméti MSZP-sek köreiben. Tovább olvasom