2017. 01. 23. hétfő - Zelma, Rajmund -8°C | 4°C Még több cikk.

Zalaegerszegen tudott nyerni a KKSE

Kezd kimászni a gödörből Sztojan Ivkovics együttese, ugyanis a Pécs legyőzése után most Zalaegerszegen is nyerni tudott a Kecskeméti KSE férfi kosárlabdacsapata.
A tabella utolsó helyén szerénykedő zalaiak jól kezdtek, hiszen 6-7 ponttal folyamatosan vezetni tudtak az első negyed órában, a második negyed második felében azonban felébredtek a vendégek, majd a szünet után a vezetést is átvették, a hajrában pedig sikerült megőrizni öt pontot az előnyből. A KKSE-ben a második meccsén játszó Derasimovic és Csorvási volt a húzóember, ketten együtt 35 pontot szereztek.

Zalakerámia ZTE KK - Kecskeméti KSE 80-85 (26-20, 18-21, 16-24, 20-20)
Zalaegerszeg, 600 néző. Vezette: Cziffra Cs. Hegedűs T. Pozsonyi L.
Zalakerámia ZTE KK: Pernie 16/6, Gáspár 7/3, Withworth 20/12, Tóth G. 20/3, Kertész 2 Csere: Kinter 15, Bödör -, Vertetics -, Baki -.
Kecskeméti KSE: Kelley 11, Wittmann 8, Vukadinov 10, Dénes 11/9, Bencze 3 Csere: DERASIMOVIC 19/3, CSORVÁSI 16, Hegedus 7/6. Szakmai igazgató: Sztojan Ivkovics

Edzői nyilatkozatok: (forrás: bb1.hu)
Kis Attila, a ZTE edzője: Úgy érzem, jól játszottunk és mindent megtettünk a sikerért. A Kecskemét megérdemelten nyert a végén, köszönhetően a 8 támadólepattanónak, amit engedélyeztünk nekik. Sajnos pár perces rövidzárlatunk a 3. negyedben eldöntötte a találkozó sorsát. Annak azonban örülök, hogy végig nagy erőbedobásra késztettük a jóval nagyobb járékerőt képviselő ellenfelet. Nehéz hét vár ránk, de megyünk tovább és mielőbb várjuk a kiszemelt centert.

Sztojan Ivkovics, a Kecskemét szakmai igazgatója: Először is köszönöm csodálatos szurkolótáborunknak a szűnni nem akaró bíztatást, sokat jelent a támogatásuk. Nem túl fényes kezdés után az utolsó negyedben végre kontrolláltuk a meccset. Számunkra nem volt mindegy ez az eredmény, hiszen sok csapat most már teher nélkül játszhat, mert fél lábbal már a nyolcban van, mi viszont megnehezítettük az elmúlt hónapban a dolgunkat sorozatos vereségeinkkel. Azonban látom az előrelépést, nagy húzás volt Djeraszimoviccsal megerősíteni a csapatot, igazi nyerőemberré lépett elő ma is. Jöhet a Körmend, úgy érzem hazai pályán le tudjuk őket győzni és remélem a 13 pont is behozható.

Diszkósok figyelem! Éjszaka razzia várható!

Január 21-én éjszaka a kiskunfélegyházi rendőrök a város diszkóinak környékén szerveznek akciót a… Tovább olvasom