Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Szeged - delmagyar.hu

2013. 05. 22. szerda - Júlia, Rita

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Külföldi hírek > Az ENSZ követeli a szíriai merényletek beszüntetését

Az ENSZ követeli a szíriai merényletek beszüntetését

Az ENSZ-főtitkár elítélte a szíriai merényleteket és az erőszak beszüntetésére hívott fel.

MTI - 2012.05.01. 06:01
Megosztás: Facebook Twitter Iwiw E-mail
Ban Ki Mun ENSZ-főtitkár hétfőn határozottan elítélte a legutóbbi szíriai robbantásokat, a Damaszkuszban és az északi Idlibben végrehajtott terrorcselekményeket, és az erőszak azonnali beszüntetésére szólította fel "valamennyi érdekelt felet" Szíriában.

Ban Ki Mun - akinek állásfoglalását szóvivője ismertette a világszervezet székhelyén - emellett a Szíriába vezényelt ENSZ-ellenőrökkel való, mindenre kiterjedő együttműködésre hívott fel. Kitért arra, hogy habár viszonylat javult a helyzet azokban a körzetekben, ahova nemzetközi megfigyelőket vezényeltek, számára rendkívül nyugatalanítóak a folytatódó erőszakcselekmények, a halálos áldozatok és a jogsértések tényei.
Megosztás: Facebook Twitter Iwiw E-mail

Hozzászólok a cikkhez


A tisztább tartalom érdekében előzetesen moderálunk. Ez rövid késést fog okozni a komment megjelenésében, amiért megértését kérjük. Az éjjel 23 és 6.30 közötti kommentek 7-ig jelennek meg.
Kérjük, olvassa el Felhasználási szabályainkat!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
Kérem, jelentkezzen be vagy regisztráljon!
Töltés, kérem várjon!
Töltés, kérem várjon!
ˆaz oldal tetejéreˆ

hirdetés

HIRDETÉS
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...