![]() |
| Ilusztráció: myfavoritekirby |
| Szingapúr a legegészségesebb A világ legegészségesebb országa Szingapúr, dobogós még Olaszország és Ausztrália. Svájc került a lista negyedik helyére, Japán, Izrael, Spanyolország, Hollandia, Svédország és Németország követi. Az Egyesült Államok a 33., Kína az 55., míg az utolsó helyen Szváziföld áll, megelőzve Lesothót, Kongót, Csádot és Mozambikot. |
48. bánki,
OK! A Közgép is. Sőt a Pick is és a Hír TV is egy-egy vállalatcsoport tagja. :-)
47. macs 2012.08.20. 17:50
A Hídépítő és a Szeviép is egy vállalatcsoport !
A-tól Z-ig !
"A ,,Bloomberg" féle szakértőket azért nem kéne komolyan venni !"
Azért az se zavarjon senkit, hogy a Bloomberg az egy vállalatcsoport, mely többek között hírszolgáltatással is foglalkozik.
http://www.bloomberg.com/
41. Apátfalvi** 2012.08.19. 12:21
A Tiédet, de vedd a fáradságot és nézz utána az állításoknak. Erre is használható a net !
A ,,Bloomberg" féle szakértőket azért nem kéne komolyan venni !
Te még hiszel a mesékben ?
Engem messze nem zavar, hogy túlsúlyban vezetünk. Az viszont annál inkább, hogy kiemelkedően magas a daganatos betegeink és ebben elhalálozottak száma. Magas a befejezett önpusztítás száma és úgy egyébként a pszichiátriai betegek - köztük is a fiatalkorúak!!!- száma, elképesztő az alkoholbetegek száma, így a koraszülöttek száma, nő a TBC-s betegek száma és még sorolhatnám.
érdekes:a zsír volt előbb és túléltünk "párezer" évet:)Jött az olaj és lehet fosni.
És, ha valaki az "egészséges" margarinnal jön az egye is.
Ferrer, Macs, a hamburgerrel nekem személy szerint nem volt gondom, amíg nem lettem gluténérzékeny. Megettem mondjuk egy Maffiát a Kálvária téri hambizóban, és ez halál komoly, de estig nem kellett ennem. Nem is tudtam. A hamburger amúgy, ha normális alapanyagból készítik, egy minőségi étel: van benne szénhidrát, hús, zöldség, tejtermék. Szóval elvileg teljes értékű étel. Mint egy ebéd, csak a hozzávalókat nem külön esszük, hanem egyben. A mekis már más tészta, a minike zsemle, pici lapkasajt, minihús, egy levél saláta, na az nekem nem hamburger. Viszont az alapanyagok már más tészta, ennyiben, Macs, veled kell egyetértenem. Az otthoni fasírt sem jobb (sőt, mivel olajban vagy zsírban sütik, még rosszabb), mint a hambihús. Csak ott esetleg tudod, hogy a)rendesen át van sütve, b) kb. miből van.
Ferrer, a barack-hamburger párhuzammal az a bajom, hogy világéletemben gyümölcs és zöldségmániás voltam. Egy baracktól, almától, szelet dinnyétől egy óra múlva éhes vagyok :-(( Nem tud mindenki… Tovább olvasom »
Olvasva a hozzászólásokat, teljesen elbizonytalanodtam. A bolti élelmiszerek veszélyesek, hiszen tele vannak E-kel és egyéb vackokkal. A piacon vásárolt árú se igazán biztonságos, hiszen honnan tudhatom meg, hogy pl. a házinak mondott csirkét mivel etették, a gyümölcsöt mikor permetezték, a hazainak mondott zöldséget valójában hol termelték.
Persze mehetek a termelőhöz és megvehetem háznál, az garanciát ad, hogy egészséges az étel?
Ezt a meki és hasonló láncok szidalmazását se értem. Segítsetek! A mekiben egészségtelen a hamburger, ami tulajdonképen fasírt, de otthon kenyérrel jól feltuningolva mindenféle salátával, krumplival egészséges?
31.
te meg mi a retkes anyádat zsidózol már megint egy ilyen cikknél is?
Takarodjál futni meg egyél egy kis zöldséget nyomikám, ne itt pofázz már mindenféle ökörségeket te.... :@
Amúgy meg hihetetlen, hogy a Dm Online moderátorgárdájának nem szúrt még szemet az, hogy ez a nyomorék gyakorlatilag képtelen építő jellegű, hasznos hozzászólás írására, csak és kizárólag a szemetet okádja ide, vagy hogy a témába vágó hasonlattal éljek, olyan mint egy virtuális McDonalds...
33. hoppárézimi
"A minap sikerült vennem egy közepes citromot 78 forintért. "
Hát ehhez gratulálok. Néha kinézhetnél mondjuk a Mars térre is.
Ami azt illeti, én kb. fél éve azokat eszem, amiket te, de semmi mást. Az adalékanyagos ételek nagy átverések, mert lehet, hogy laktatnak, de nem tudja őket feldolgozni rendesen a szervezet, ergó zsírként raktározódnak.
Vegyunk mondjuk egy nagyobb barackot és egy hamburgert, mondjuk, hogy mindkettőben van 50-50 gramm szénhidrát. Vajon melyiket tudjuk jobban megemészteni? Ne álltassuk magunkat, hogy a "ránézésre nagyobb az jobb" vagy hogy "az olcsó is megteszi". Autóba se öntünk mindenféle dzsunka kevert benzint, mert tönkremegy.
hirdetés
Tvrtko mindenkit átejtett, nem is terhes a neje
Vaskos nő lett Szabó Zsófiból
Kivételeztek Ákossal, megalázták Csepregit
Alekosz nem akar dolgozni és kész