2017. 02. 26. vasárnap - Edina -3°C | 10°C Még több cikk.

Álomkezdés után döntetlen

Makó - Az NB III-as tagságát már múlt héten bebiztosító Makói FC Schreiber révén már a harmadik percben vezetést szerzett, ám a vendégek egy fejessel egyenlíteni tudtak.
Makó FC – FC Dabas 1-1
NB III. Alföld 29. forduló, Makó, 180 néző
Játékvezető: Vörös Gábor, asszisztensei: Tóth Csaba, Minda Róbert

Makó: Czirbus – Rakonczai, Szakács, Krucsó, Gellér – Puskás, Bánóczki (Kazi 70.), Retek – Schreiber (Horváth 83.), Zámbori (Bakos 75.), Magyar

Dabas: Kövesfalvi – Buczkó, Bátki, Volenszki, Danyis – Bányai, Csendes (Palchuber 65.), Nagy, Körmöci (Keresztúri 70.) – Szűcs, Bozsik

Gólok: Schreiber (3.) ill. Bozsik (31.)
Sárga: Bányai (83.)
Jók: Czirbus, Magyar, Gellér ill. Nagy, Bátki, Bozsik

Álomkezdés után döntetlen: Makó FC-Dabas 1-1 - GALÉRIA

Álomszerűen indult a találkozó hazai szempontból: egy remekbeszabott kontratámadás végén Schreiberhez került a labda az ötösön, aki elfektette a rutinos Kövesfalvi Istvánt és az üres kapuba passzolt, 1-0-ra vezettek ezzel. A megszerzett előny után még inkább ellentámadásokkal próbálkoztak a makóiak, ám az utolsó passzok nem voltak tökéletesek. A találkozó nagy részében a Dabas próbált kezdeményezni, ám a hazaiak jól tömörültek, egy alkalom kivételével: a jobb szélen kerültek a makói védelem mögé és a beadást követően Bozsik Viktor bólintott a kapuba, 1-1 ezzel a találattal, ami kiderült, hogy a végeredményt is jelenti.

A második játékrészben már kevés helyzet akadt, leginkább mezőnymunka folyt. A találkozó egészére elmondható, hogy rendkívül sportszerű szellemben zajlott, a kisebb faultokon kívül nem volt durvább szabálytalanság, a játékvezető csak egy lapot osztott ki.

Bány Tamás: Úgy gondolom, hogy egy jó csapat ellen igazságos döntetlen született ebben a melegben.

Keresztúri András: Sajnos több kulcsjátékosunk is hiányzott, ezen kívül pedig elaludtunk az elején. Szerencsére sikerült kiegyenlítenünk, azonban a bajnoki cím megszerzésében megakadályozott minket a hőség és a Makó.

Leégett a Tequila söröző - felgyújtották a terasz nádtetőjét?

Vasárnapra virradóra leégett a makói Tequila söröző. A kár több milliós, az épület bérlője igyekszik 3 napon belül rendbe az alsó szintet.