2017. 02. 25. szombat - Géza 1°C | 8°C Még több cikk.

Makói FC: Győzelem öt meccs után

Bány Tamás legénysége, a Makói FC NB III-as labdarúgócsapata megszakította negatív sorozatát: öt meccs után nyertek újra a zöld-sárgák.
Makó FC – Monor 2-0 (2-0)
NB III-as labdarúgó mérkőzés, Makó, 200 néző
Játékvezető: Benyóczki Zoltán, asszisztensei: Juhász Lajos, Viczián Mátyás

Makó: Czirbus – Rakonczai (Horváth K. 58.), Szakács, Czibere, Gellér – Puskás, Retek, Bánóczki, Tóth A. (Nagy A. 67.) – Magyar Gy., Zámbori (Krucsó 83.)

Monor: Tóth Sz. – Kinder, Kajli, Kovács H., Magyar T. – Gaál, Ali, Dencz (Csikós 65.), Benke – Lengyel, Csőke

Gólok: Kajli (4., öngól), Magyar Gy.(44.)
Sárga: Szakács (15.), Puskás (20.), Czirbus (82.) ill. Dencz (65.)

Jók: Magyar Gy., Czirbus, Retek, Puskás ill. Magyar T., Csőke, Kovács H.

Bány Tamás: Mondanom sem kell, hogy égető szükségünk volt már a három pontra.

Gubucz László: Jelenleg erre vagyunk képesek, sajnos hétről hétre magunkat verjük meg.

A hazaiak már az elején megszerezték a megnyugtató előnyt: egy szöglet után Kajli Zoltán juttatta saját kapujába a játékszert. Ezután próbáltak kezdeményezőleg fellépni a vendégek, ám ziccerig, sőt még lövésig sem jutottak el. A makóiak is ritkán jutottak el a kapuig, ám amikor mégis, azokból rendre veszélyes szituációk alakultak ki. Végül, az ígéretes helyzetekből a 44. percben született meg az újabb gól, amikor is Magyar György kapott visszagurított labdát az ellenfél tizenhatosán és kilőtte a rövid felsőt, 2-0!

A második félidőben alapvetően nem változott a játék képe: a csapatok igencsak kapkodóan játszottak, folyamatos játék nem alakult ki. A Makó valamelyest visszaállt és kontrákkal próbálkozott, aminek eredményeként csak kapufáig jutottak, újabb találat nem született.

• 1. eva45 2012. május 15. 08:47
    „Gratulálok! További sok sikert, és kitartást!”