2017. 05. 28. vasárnap - Emil, Csanád 13°C | 25°C Még több cikk.

Makói győzelem a bajnokaspiráns ellen

Makó - Nagy létszámú hazai közönség előtt sikerült győznie a makói kézilabdás lányoknak, az NB II. Dél- Keleti csoportjának nyolcadik fordulójában, a tabellavezető Gyula ellen.
Contitech-MNKSE - Gyula SE 33-24 (18-16)
NB/II. női kézilabda mérkőzés 8. forduló Makó 300 néző Vezette: Szabó, Uburnyák.

MNKSE: KOZSERÁN K.-Matyi 3, Kovács 2, ERDEI 11/7 , KÜRTI 4 , KOZSERÁN B. 5, LOVISTYÉK 5. Csere: DANI., Cseh (kapusok), Szebehelyi 1, FODOR 2, Práger , Almási.

Baunok Bernadett: Igazi csapatmunka, jó játék, nagyszerű közönség, fantasztikus hangulat, melynek eredménye a szép győzelem.

Makói győzelem a bajnokaspiráns ellen - GALÉRIA

A szorosnak ígérkező mérkőzésen az első húsz percig felváltva lőtte góljait a két csapat, majd az első félidő végére a hazaiaknak sikerült eredményesebben zárnia a játékrészt. (18-16)

A nagyszerű csapatmunkának és jó kapusteljesítménynek köszönhetően a második félidőben már magabiztos, szép játékkal szórakoztatták a lányok a hazai közönséget. A mérkőzés parádés hangulatát a lányokon kívül a Lángszórós alakulat szurkológárdája biztosította.

Volt olyan momentum is, amikor tíz gólos különbséget sikerült kiépíteni, a fiúk ekkor hangos rászámolással tudatosították, hogy ezt a viadalt már nem veszíthetik el a makói lányok. Végül kilenc góllal sikerült győzniük az igen erős játékerőt képviselői gyulai alakulattal szemben.

Junior mérkőzés eredménye: 27-22