2017. 04. 29. szombat - Péter 8°C | 22°C Még több cikk.

MNKSE: megvan az első vereség

Szarvason szenvedte el idei első bajnoki vereségét a Marosmenti Női Kézilabda Sportegyesület felnőtt csapata. A juniorok tízgólos győzelmet arattak.
Izgalmas, kiélezett első félidő után, kaotikus második periódust produkáltak a makói lányok az NBII -es kézilabda bajnokság harmadik fordulójában, Szarvason.

MNKSE: megvan az első vereség - GALÉRIA

Az első játékrészben még kétesélyesnek tűnt a találkozó, de a második félidőre több hiba is csúszott a makóiak játékába, amit a nyáron igencsak megerősödött szarvasiak kihasználtak, és már-már szinte kiütéses győzelemmel szereztek pontokat a hagymavárosiaktól.

A hazaiak a 40. percben 5-6 találattal vezettek, majd az 53. percre már tíz góllal is büntették a hibát - hibára halmozó csapatot, amit a lefújás pillanatáig nyolcgólos különbségre tudtak csak redukálni a szétesett makóiak.

Jegyzőkönyv:
Szarvas - Marosmenti NKSE 29-21 (10-9)
NB/II. női kézilabda mérkőzés 3. forduló Szarvas 100 néző Vezette: Kiss Z., Kuklis P..

MNKSE: Dani. - Szebehelyi, KOVÁCS 8/2, SÁRKÁNY 7/3, Kürt 1, Kozserán B. 4, Matyi 1. Csere: Cseh (kapus), Fodor, Práger, Nagy, Méreg, Gyenge.

Baunok Bernadett: Egy jó első félidő után sok technikai hibát követtünk el, ráadásul ziccerek sokaságát hagytuk ki a jelentősen megerősödött Szarvas otthonában.

Junior: Szarvas - Marosmenti NKSE 21-31 (10-17)
MNKSE: CSEH.-Wöller4, MÉREG 5, GYENGE 6/2, Zombori 2, NAGY N. 4, Nagy F. 1. Csere: BRAKSZATÓRISZ 5, Kádár 2, Csák 1, Szalai 1.

Hummeres gázolás: nem fél a tanú, de nem tanúskodna

Nem fenyegették meg – mondja az apátfalvi rendőrgázolás koronatanúja, tehát más oka van annak, hogy nem szeretne tanúskodni az október 29-én kezdődő büntetőperben. Tovább olvasom