2017. 08. 23. szerda - Bence 15°C | 25°C Még több cikk.

Teremfoci Makón: mindkét Posta kiesett

Makó - A negyeddöntőkkel folytatódott Makón a XII. Téli Kupa. Némi meglepetésre a Posta mindkét csapata kiesett.
A néha-néha akadozó áramellátás sem akadályozhatta meg, hogy a Posta ,,A" és a Déligyümölcs csapata egymásnak feszüljön a Makón zajló XII. Téli Kupa kispályás labdarúgó torna negyeddöntőjében.

A kezdeti ismerkedés után hatalmas helyzetek adódtak mindkét oldalon, de a két kapus földöntúli védéseket mutatott be. A mérkőzés 0-0 lett, a büntetőpárbajban pedig Komáromi Attila védéseinek köszönhetően, 2-1-el Déligyümölcs ment tovább.

Teremfoci Makón: mindkét Posta kiesett - GALÉRIA

A Forever KSK és a Contitech találkozója is kevés helyzettel indult, de szép játékban nem volt hiány; a kiszomboriak nagyon összeszokott csapat benyomását keltették. Az első gólra a 9. percig kellett várni, ekkor Paku Imre találatával vezettek a megye I-esek. A második játékrész sem hozta meg a fordulatot a Contitech dolgozóinak; Paku Imre újabb gólt szerzett, majd Kardos Zsolt állította be a 3-0-s végeredményt fél perccel a vége előtt.

Téli Kupa -- lezárultak a negyeddöntők.
Videó: Makói VTV

Ellenben a Favor Trans és a Posta ,,B" már az elején bekezdett, olyannyira, hogy Szebehelyi Károly és Horváth Gábor találatával 2 perc alatt 2-0-ra vezetett a Favor, majd röviddel ezután Halász László szépített. A gól után magára talált a Posta és jöttek is a helyzetek, ám gól nem született; sőt a rohamok ellenére a második félidő közepén eldöntötte a mérkőzést a Favor: Rakonczai Zoltán lövésével 3-1-re módosult az állás, ami a végeredményt is jelentette.

A nap csúcsrangadóján, a Szetáp-Mix a Dublin Music Pubbal mérkőzött meg. A címvédő Dublin már az elején tudatosította, hogy folytatni szeretné menetelését: Szabó Dávid csillogtatta meg tudását és 15 perc után 2-0-ás vezetéssel vonultak pihenni a gárdák. A folytatásban sem álltak meg a játékosok, főleg a hátrányban lévő Szetáp-Mix kapcsolt magasabb fokozatra. Voltak periódusok amikor folyamatosan támadtak, ám gólt mégis a Mezőhegyes szerzett: Bóna Zsolt talált be. Három perccel a vége előtt büntetőből szépíteni tudott a Szetáp, a vendégek pedig berámoltak még egyet, a végeredmény 4-1 lett.