Emberhátrányból fordítva, Orosz Márk mesterhármasával verte a Szeged 2011 a Vácot és nagy lépést tett a bennmaradás felé.
Megy a találgatás: ki lesz a Szeged 2011 edzője? Ebben a szezonban immár negyedszer.
Hat góljával az NB II Keleti csoport góllövőlistájának élmezőnyében foglal helyet Bernáth Péter. Mégis távoznia kell a Szeged 2011-től.
Az év új vállalkozása kategóriában 2011-ben a mecénások a Szeged 2011 Labdarúgó Sportszolgáltató Kft.-nek ítélték oda a Presztízs díjat.
Szerdán bejelentették, hogy a Szeged 2011 NB II-es labdarúgócsapatának kommunikációs igazgatója Bánki József lesz.
A Barátok közt vagy a Jóban rosszban című magyar sorozatok eseményeit is hajazza, ami a héten a Szeged 2011 labdarúgócsapatánál történt.
Két játékost elküldtek a Szeged 2011 keretéből: Batik Bence és Gellér Gábor különböző okok miatt kikerült az NB II-es labdarúgócsapat keretéből.
