Maradt az alapkamat

Szeged - A monetáris tanács legutóbbi kamatdöntő ülésén hárman szavaztak a jegybanki alapkamat 25 bázispontos csökkentésére és kilencen a 7,5 százalékos kamat szinten tartására – derül a testület ülésének rövidített jegyzőkönyvéből.

2007.08.07.

A biztos bennmaradás a cél Csongrádon

A Csongrádi Tiszapart SE NB III-as labdarúgócsapata felett az előző évadban végig ott lebegett Damoklesz kardja. Az Alföld csoportban az utolsó előtti helyen végzett, mégis sikerült a harmadosztályban maradnia. Az augusztus 18-án kezdődő évad semmivel sem ígérkezik könnyebbnek.

2007.07.16.

Gránicz Imrétől búcsúztak Mindszenten

Szombaton vettek végső búcsút a családtagok, a barátok, a sporttársak a mindszenti Gránicz Imrétől, aki Bozó Péterrel együtt július 8-án hunyt el egy úgynevezett diszkóbalesetben. A 36 éves Gránicz Imrét több százan kísérték utolsó útjára. A mindszenti balesetben négyen sérültek meg. Bozó Pétert kedden temetik.

2006.12.28.

Eredményes évet zárt a Tutti

Nemrég tartotta évzáróját a Koroncói Tutti Judo Klub. Kiváló, eredményekben gazdag esztendQt hagytak maguk mögött.

2006.12.28.

mozaik

Kispályás labdarúgás. A közelmúltban immár negyedik alkalommal fogadta gálamérkQzésen a háromszoros helyi bajnok FC Chicago az ETO Dream Team csapatát a kónyi sportcsarnokban. A találkozót 24–6-ra a vendégek nyerték. A gólokon Oross (5), SebQk (5), Böjte (4), Herczeg (4), Mracskó (3), Gulyás (2), Baumgartner, illetve Máté (4) és Boros (2) osztozott.

2006.12.28.

mozaik

2006.12.28.

2006.09.18.

Biztató eredmények

Cselgáncs

Több edzőtáborral, valamint nemzetközi és hazai versenyekkel készültek a honi korosztályos bajnokságra a Koroncói Tutti Judo Klub sportolói.

2005.10.22.

Koroncói sikerek

cselgáncs

Az elmúlt hetekben több versenyen is sikeresen szerepeltek a Koroncói Tutti Judo Klub versenyzői. A budapesti felnőtt nemzeti bajnokságon Csigi Laura bronzérmet szerzett, Hetyei Szilárd és Rácz Henriett pedig ötödik helyezést ért el. Az ifjúságiak mezőnyében Major Csaba és Kiss Jennifer a második helyen végzett. Horváth Ervin, Véland Vivien, Csernák Attila és Bánfi Tamás harmadik, Tímár Adrienn ötödik lett.

2005.09.02.

Mozaik

Felkészülési mérkőzés. Balatonfüred–Győri ETO FC 4–7 (1–2). A győriek gólszerzői: Bajzát (5), Vasas, Vincze O.