Tedás helyett Berki

Tedás Zoltán, a szentesi Hajléktalan Segítő Központ vezetője lemondott, amit Szűcs Lajos, Szentes alpolgármestere elfogadott.

2013.11.24. 08:43

Zord körülmények, remek eredmények

Az új uszoda építése és a sátorállítás miatti mostoha körülmények ellenére jól szerepelnek a Szentesi VK fiú és lány utánpótlás vízilabdacsapatai.

2013.02.08. 08:38

Szentes, a vízilabdaváros

Sorozatunkban olyan utánpótlás-nevelő bázisokat mutatunk be, amelyek kiemelkedő munkát végeznek. A Szentesi VK ezek közé sorolható.

2008.03.09. 21:37

A szentesi szív remek diadala

A rájátszás szempontjából fontos mérkőzést játszott Szolnokon a Pendola Szentes Elektroglob. Mivel a Kurca-parti együttes nyert 11–10-re, nagy lépést tett afelé, hogy az 5–8. helyért játszhasson.

2008.03.06. 20:46

Csúcsrangadóra hangol a Szeged Beton

Három nap alatt két mérkőzést tudnak le a férfi vízilabda OB I csapatai. A vesztett pontok tekintetében az első két helyezettel (Domino, Eger) azonosan álló harmadik Szeged Beton ma 18 órától Szolnokon ugrik vízbe, vasárnap 18.30-kor pedig az újszegedi sportuszodában az éllovas fővárosi együttest fogadja.

2008.03.02. 20:07

A harmadik negyed elején még döntetlenre állt a Szentes

A férfi vízilabda OB I 18. fordulójában a Szeged Beton (immár Kásás Zoltánnal a kispadján) háromgólos győzelmet aratott az OSC otthonában. A Pendola Szentes Elektroglob húsz percig partiban volt a címvédő Vasassal, a hajrá viszont igazolta a papírformát.

2008.02.29. 18:52

Kásás az OSC ellen debütál

A válogatott felkészülése miatt a férfi vízilabda OB I szombaton a 18. fordulóval folytatódik. A hét közben edzőváltáson átesett, második helyen álló Szeged Beton az OSC-nél vendégeskedik (Hajós uszoda, 18 óra), a másik Csongrád megyei csapat, a Pendola Szentes Elektroglob pedig ugyanebben az időpontban a címvédő Vasast fogadja a ligeti uszodában.

2008.02.24. 20:05

Folytatódtak az X-akták Szentesen

Szentes - Megint elmaradt a várt hazai győzelem a szentesi ligeti uszodában. Ahogy ebben az évben a BVSC és a Fehérvár, az OSC is döntetlent ért el a Kurca partján.

2008.02.17. 22:07

Győzelmet szalasztott el a szentesi férficsapat

Hiába vezetett a meccsen végig a Szentes, a végén az egy pontnak is örülhettek a hazaiak a Fehérvár elleni összecsapáson.

2008.02.15. 20:44

Nem volt vitás a Szeged Beton sikere

A férfi vízilabda OB I 16. fordulójában lejátszott meccsen ismételten a Szentes tudtára adta az éllovas Szeged, hogy Csongrád megyében továbbra is ő az úr.