Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

16 találat Bernek Péter névre

2015.04.02. 21:07

Cseh László országos csúcsot úszott Eindhovenben

Rajta kívül még négy magyar szerzett aranyérmet csütörtökön a hollandok nemzetközi bajnokságán.

2015.04.02. 12:30

Végigússzák a világot

A Haász SZUE tehetségei közül Novoszáth Melinda, Bonecz Boglárka és Novoszáth Tamás is maratoni, egyben nemzetközi edzőtáboron van túl.

2014.12.05. 21:46

Hosszú Katinka és Gyurta Dani is aranyat nyert Dohában

Hosszú két világcsúcsot is döntött, 200 méter háton és 100 méter vegyesen is világcsúccsal diadalmaskodott. Gyurta Dani is aranyérme, Bernek Péter agyonverte a mezőnyt 400 gyorson.

2014.12.03. 17:59

Rövidpályás úszó-vb - Hosszú két ezüstérmet szerzett

200 pillangón és 400 vegyesen is második lett az év női úszójának választott Hosszú Katinka Dohában.

2014.08.22. 12:48

Úszó Eb: Hosszú, Cseh és Bernek a legjobb idővel jutott tovább

Hosszú Katinka 200 méter gyorson "pörkölt oda" a teljes mezőnynek.

2014.04.18. 20:47

Bernek Péter első a 200 méteres hátúszás európai ranglistáján

A Kőbánya SC versenyzője 200 méter háton 1:56.79 perces idővel nyert.

2013.12.15. 18:50

Rövidpályás úszó-Eb: Gyurta Dániel első 200 mellen, Hosszú második 400 vegyesen

200 gyorson Kozma Dominik is felállhatott a dobogóra, ezen a távon a nőknél Verrasztó Evelyn ötödik lett. Hosszú Katinka bronzérmes 200 háton.

2013.12.13. 17:50

Rövidpályás úszó Eb - Gyurta és Verrasztó is aranyérmes

Gyurta Dániel aranyérmet nyert 100 méter mellen pénteken a dániai Herningben zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.

2013.11.16. 18:03

A felnőtt ob-n éremhalmozó Novoszáth Melinda az Eb-keretben

Kiss László szövetségi kapitány kihirdette a herningi rövidpályás úszó Európa-bajnokságon induló magyar válogatott keretét, amelyben a szegedi Novoszáth Melinda is szerepel.

2013.08.02. 19:48