Paralimpia: mindenki a kvótára hajt

130 nap múlva, szeptember 7-én kezdődnek Rióban a 2016-os paralimpiai játékok.

2016.02.27. 08:48

Biacsi Ilona kiváló idővel kezdett

Az SZVSE parasportolója, Biacsi Ilona negyedik helyen végzett az épek számára rendezett fedett pályás országos bajnokságon 1500 méteren Budapesten.

2014.08.21. 12:24

Biacsi Ilona harmadik

Egy-egy ezüst- és bronzérmet szereztek a magyarok a női 400 méteres síkfutás döntőjében Swansea- ben, a para atlétikai Európa- bajnokságon.

2014.06.20. 07:11

Sportolókkal, művészekkel sorsoljuk az egymilliót

Sportolók és művészek segítségével sorsoljuk ki június 21-én, szombaton a szegedi Széchenyi téren lapunk nyereményjátékának fődíját, az egymillió forintot és számos értékes tárgynyereményt.

2014.06.17. 10:41

Szombaton sorsolják a Délmagyarország nyereményjátékának fődíját

A szombati rendezvényen gazdára talál az 1 millió forintos fődíj. Ön tudja, mitől döglik itt a légy? (X)

2014.05.24. 10:55

1. Biacsi, 2. Biacsi

Szegedi sikerekkel ért véget a Svájcban rendezett enyhén értelmi fogyatékos sportolók atlétikai Grand Prix-ja.

2013.10.18. 05:53

Egyen sportot! Az finom lesz!

Sportkóstolgatóra várnak mindenkit az egyetemi sportközpontba. De rophatja majd az utcabálon is! Vagy mulathat a tájházban. Programajánló a hétvégére.

2013.07.27. 16:19

Paraatlétikai vb: Biacsi Ilona bronzérmes 1500 méteren

Az első helyen a szám paralimpiai bajnoka, a világcsúcstartó lengyel Barbara Niewiedzal végzett. Biacsi Bernadett az ötödik helyen ért célba.

2013.07.22. 14:24

Éremesőt hozott a megyének június

Soha rosszabb hónapot: top 10-es összeállításunk első három helyén Európa-bajnok kajakos, korosztályos világbajnok erőemelő és vb-érmes parasportoló is szerepel. Az egyéni sportágakban aratott Csongrád megye.

2013.07.02. 12:15

Biacsiék GP-érmei

Ezüst- és bronzérmet szereztek az SZVSE-ben sportoló Biacsi ikrek a Birminghamben rendezett paraatlétikai Grand Prix-versenyen az 1500 méteres síkfutásban.