Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

9 találat Bryson McKenzie névre

2014.02.02. 21:52

Csak a vége lett izgalmas: Szedeák-Falco 90-82

Egy remek első negyed után nyolc ponttal nyert a Naturtex-SZTE-Szedeák a Falco ellen a férfi kosárlabda NB I A csoportjában.

2012.11.23. 20:37

Leszakadt a gyűrű, kikapott a Szeged: Szedeák-Atomerőmű 85-92

Szoros, gyűrűcserével is tarkított meccsen a Naturtex-SZTE-Szedeák kikapott a listavezető Pakstól hazai pályán.

2012.02.17. 07:43

Szedeák: kellemes emlékezés

Szívesen emlékeznek a Szedeák-drukkerek 2010. december 19-ére.

2011.10.08. 06:17

Tartaná a szintet a Naturtex-SZTE-Szedeák

Az Atomerőmű ellen ma 18 órától Pakson kezdi meg a férfi kosárlabda NB I A csoportját a Naturtex-SZTE-Szedeák.

2011.08.10. 08:18

Átigazolási adatbank: távozók fölényben

Szinte az összes megyei élvonalbeli csapatnál megkezdődött a felkészülés, ám az átigazolási piac ennek ellenére továbbra is aktív.

2011.08.09. 09:30

Szedeák: Farkas Attilát fűti a bizonyítási vágy

Válogatott centerrel erősített a Naturtex-SZTE-Szedeák: Farkas Attila egy évre igazolt a férfi kosárlabda NB I A csoportjában szereplő együtteshez.

2011.06.23. 05:43

Fodor Péter: tetszetős játékot mutattunk

Bár a vezetőség javában tárgyal és dolgozik, a Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák játékosainak ezek a hetek pihenéssel telnek.

2011.04.09. 11:16

Szedeák: a végjáték is fontos

Két légióssal játssza le a 9–14. helyért megrendezett rájátszást a Dél-Konstrukt SZTE- Szedeák A csoportos férfi kosárlabdacsapata. Bonifert Domonkos ügyvezető öt meccsből négy sikerrel lenne elégedett.

2011.03.04. 19:54

Tükörsima győzelem: Szedeák-Salgótarján 115-71

Már az első percekben eldöntötte a győzelem kérdését a Szedeák, amely olykor gálázva és a fiatalokat bevetve verte a Salgótarjánt a férfi kosárlabda NB I A csoportban.