Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

106 találat Cserenkó Szabolcs névre

2015.09.25. 08:54

Szegedi AK: rájuk fért a siker

Zalaegerszegen vendégszerepelt a Szegedi AK a Förch női labdarúgó magyar kupában.

2015.09.08. 09:00

Szegedi AK: nagy különbség

A Jet-Sol női labdarúgó NB I negyedik fordulójában a Szegedi AK súlyos, 8–0-s vereséget szenvedett az Astra csepeli otthonában.

2015.08.25. 10:23

Szegedi AK: pont még nincs, dicséret van

Nem így képzelte a Szegedi AK a női labdarúgó NB I rajtját: a szezon első percében gólt kapott Győrben.

2015.06.24. 08:59

Szegedi AK: remélik, csak átszállójegy

A Szegedi AK női labdarúgócsapata az osztályozó visszavágóján 3–1-re kikapott Győrben.

2015.06.15. 21:07

SZTE-EHÖK: kicsikart előny

A férfi futsalbajnokság NB I-ért zajló osztályozóján az SZTE-EHÖK az NB I-ben kilencedik Békéscsabát fogadta.

2015.06.15. 11:27

Előny nélkül

Nagy kérdés volt, hogy a Szegedi AK NB I-es női labdarúgócsapata fel tud-e pörögni az osztályozó első találkozójára, hiszen két hete játszott utoljára, ráadásul biztosra vehető volt, hogy már nem is kell pályára lépnie a bennmaradásért.

2015.06.10. 07:28

SZTE-EHÖK: Osztályozó!

Bravúros győzelmet aratott, ezzel elérte, hogy osztályozót játsszon az NB I-ért a férfi futsal NB II-ben az SZTE-EHÖK.

2015.05.30. 10:23

Szeged AK: elvették az Újpest pályaelőnyét

A 7. hely és a pozícióval járó osztályozó lehetősége, ezzel együtt pedig a kiesés elkerülése a tét az UTE és a Szeged AK számára.

2015.05.19. 08:55

SZTE-EHÖK: tompán

A férfi futsal NB II rájátszásában az 1–3. helyért a harmadik játéknapon az SZTE-EHÖK Göcsej SK Zalaegerszeget fogadta az újszegedi sportcsarnokban.

2015.05.08. 06:49

Görcsös SZAK

A női labdarúgó NB I alsóházi rájátszásának negyedik fordulójában a Szegedi AK az Újpestet fogadta.