Petrovics Máté bronzérmes

Bő kétórás verseny, nyolc másodperc különbség a dobogón.

2013.06.08. 19:23

Maratoni kajak-kenu Eb: nyolc magyar érem szombaton

A magyar versenyzők két arany-, két ezüst- és négy bronzrémet nyertek a portugáliai Vila Verdében zajló maratoni kajak-kenu Európa-bajnokság szombati napján.

2012.07.08. 19:20

Vajda és Douchev-Janics: irány London!

Vajda Attila (C1 1000 m) és Douchev-Janics Natasa (K2 500 méter Kovács Katalinnal párban) is nyert, így londoni indulók. Galéria.

2012.07.03. 06:57

Kajak-kenusok: irány Portugália!

A szolnoki Holt-Tisza adott otthont a kajakosok és kenusok U23-as válogatójának, egyben a vidékbajnokságnak.

2012.05.06. 19:16

Kajak-kenu-válogató: Síkék sikere, Horváth is nyert

Vasárnap a Sík Márton, Beé István páros nyerte a K2 200 méteres táv fináléját a Maty-éri kajakos és kenus olimpiai pótkvalifikációs válogatón.

2011.11.09. 12:08

Nem megoldás a szamárpad

Miért jó tanulni? – kérdezte nevelőapjától a 19 éves Robi. A csendes, zárkózott szegedi fiú ugyanis egyetlen percig sem élte még át a tanulás örömét.

2011.08.05. 07:47

Top 10: remeklés ob-ken és utánpótlás Eb-ken

Bár a csapatsportágakban még csak a felkészülés zajlik, egyéniben július hónapban is remekeltek Csongrád megye sportolói.

2011.07.17. 19:52

Vb-t ért Horváth Gábornak a mesterhármas

Az EDF Démász-Szegedi VE-ből Horváth Gábor is csatlakozott a világbajnokságon már biztos induló Vajda Attilához és Sík Mártonhoz.

2011.07.15. 19:28

Kajak-kenu ob: irreális versenykörülmények

A kajakos, kenus sík vízi országos bajnokság pénteki szolnoki 500 méteres döntőiben az EDF Démász-Szegedi VE versenyzői alkotta egységek egy arany- és ezüstérmet szereztek.

2011.07.15. 05:44

Ma rajtol Szolnokon a kajak-kenu országos bajnokság

Péntektől vasárnapig rendezik meg a szolnoki Holt-Tiszán a kajakos, kenus sík vízi országos bajnokságot.