Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

11 találat Csernák Petra névre

2012.07.08. 19:20

Vajda és Douchev-Janics: irány London!

Vajda Attila (C1 1000 m) és Douchev-Janics Natasa (K2 500 méter Kovács Katalinnal párban) is nyert, így londoni indulók. Galéria.

2012.05.06. 19:16

Kajak-kenu-válogató: Síkék sikere, Horváth is nyert

Vasárnap a Sík Márton, Beé István páros nyerte a K2 200 méteres táv fináléját a Maty-éri kajakos és kenus olimpiai pótkvalifikációs válogatón.

2011.08.05. 07:47

Top 10: remeklés ob-ken és utánpótlás Eb-ken

Bár a csapatsportágakban még csak a felkészülés zajlik, egyéniben július hónapban is remekeltek Csongrád megye sportolói.

2011.07.17. 19:52

Vb-t ért Horváth Gábornak a mesterhármas

Az EDF Démász-Szegedi VE-ből Horváth Gábor is csatlakozott a világbajnokságon már biztos induló Vajda Attilához és Sík Mártonhoz.

2011.07.15. 19:28

Kajak-kenu ob: irreális versenykörülmények

A kajakos, kenus sík vízi országos bajnokság pénteki szolnoki 500 méteres döntőiben az EDF Démász-Szegedi VE versenyzői alkotta egységek egy arany- és ezüstérmet szereztek.

2011.07.15. 05:44

Ma rajtol Szolnokon a kajak-kenu országos bajnokság

Péntektől vasárnapig rendezik meg a szolnoki Holt-Tiszán a kajakos, kenus sík vízi országos bajnokságot.

2011.07.04. 05:37

Két kajakos szegedi medál Zágrábból

A horvátországi Zágráb adott otthont az ifjúsági és U23-as korosztályú kajakosok, kenusok sík vízi Európa-bajnokságának, amelyen az EDF Démász-Szegedi VE versenyzőinek hajói két érmet szereztek.

2011.06.29. 05:58

Öten Zágrábban az EDF Démász versenyzői közül

Szolnokon rendezték a kajakosok és kenusok második ifjúsági válogató versenyét, egyben az U23-as válogatót.

2011.05.13. 10:01

Amíg lehet, vízen marad Dusev-Janics Natasa

Nem teljes intenzitással, az egészségére és a gyermekére vigyázva, de még napi kétszer edz az EDF Démász-Szegedi VE háromszoros olimpiai bajnok kajakosa, Dusev-Janics Natasa.

2011.03.24. 12:29