Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

13 találat Czink Melinda névre

2014.06.17. 15:49

Czink győzött a selejtező első körében Wimbledonban

A magyar teniszezőnő a szerb Aleksandra Krunic ellen szetthátrányból fordítva győzött.

2013.04.01. 09:51

Nincs magyar a top 100-ban a női teniszezők világranglistáján

Czink Melinda már csak a 101. helyet foglalja el.

2012.12.31. 09:25

Sencseni tenisztorna: Babos az első fordulóban búcsúzott

A világranglistán 67. helyezett magyar játékos hétfőn a selejtezőből főtáblára jutott svájci Stefanie Vögelével csapott össze.

2012.11.12. 13:05

Női tenisz-világranglista: Czink egy helyet javított

Babos Tímea a 64., Czink Melinda pedig egy helyet javítva a 95. a női teniszezők legfrissebb világranglistáján, amelyet változatlanul a fehérorosz Viktorija Azarenka vezet.

2012.08.28. 08:56

Czink simán kikapott Sarapovától a US Open 1. fordulójában

A harmadik kiemelt Sarapova sima két szettben, 6:2, 6:2-re verte a magyar lányt.

2012.05.25. 14:36

Roland Garros: kiemelt ellenfeleket kaptak a magyarok

Babos Tímea és Arn Gréta kiemelt teniszezőt kapott első fordulós ellenfélnek a roland Garroson.

2012.04.08. 16:56

Koppenhágai tenisztorna: Czink nyert, Babos készül Kimiko ellen

Czink Melinda a második mérkőzését is megnyerte a selejtezőben a koppenhágai, 220 ezer dollár összdíjazású női tenisztornán.

2012.04.03. 06:02

Charlestoni tenisztorna: Czink Melinda vereséget szenvedett Rodionovától

Czink Melinda három játszmában vereséget szenvedett Anastasia Rodionovától a charlestoni salakpályás női tenisztorna első fordulójában.

2012.03.05. 09:10

Női tenisz-világranglista: Babos a legjobb magyar

Az elmúlt hetekben remeklő Babos Tímea változatlanul a 68. helyen áll a női teniszezők legfrissebb világranglistáján, és ezzel már ő a legmagasabban jegyzett magyar játékos, mivel Arn Gréta öt helyet rontva pillanatnyilag a 70.

2012.01.14. 10:19

Australian Open: hétfőn indulnak a küzdelmek

Hétfőn Melbourne-ben elkezdődnek a küzdelmek az ausztrál teniszbajnokságon.