Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

38 találat Daniel Andjelkovics névre

2008.03.09. 21:22

Valentin Ghionea aranykeze

A bajnoki év utolsó szegedi Bajnokok Ligája kézilabda-mérkőzésén óriási küzdelemben a Pick győzelmet aratott az addig szintén kétpontos Celje felett.

2008.03.02. 20:18

Bajnokok Ligája: búcsúzó legények

A jó első félidőt katasztrofális második követte, így 28–25-ös vereséget szenvedett a Pick Szeged a dán GOG Svendborg TGI otthonában, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája második csoportkörének 4. fordulójában.

2008.02.24. 20:35

Katalán túlerő a BL-ben

Vegyes érzelmek kavarogtak szombaton a Pick Szeged–Barcelona (28–33) férfi kézilabda Bajnokok Ligája-mérkőzés után a hazai drukkerekben. Több mint negyven percig ugyanis abban a hitben ringathatták magukat, hogy ismét sikerül legyőzni a katalán együttest. Azonban a nagyobb rutin és jobb játékosállomány a vendégek győzelmét hozta.

2008.02.23. 09:57

Pick Szeged- Barcelona: így hangolnak a csapatok

A delmagyar.hu weboldalát böngészve semmiről sem maradhatnak le olvasóink: folyamatosan nyomon követhetik hogyan készülnek a csapatok a szombati Pick Szeged- Barcelona férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportrangadóra, amit szintén élőben közvetítünk. Hallgassa meg miként vélekednek az esélyekről a két együttes játékosai.

2008.02.22. 21:14

Andjelkovics a tenyeréből eteti Boglárkát a reklámfilmben

Szeged - Intim helyzetben, a reggeli készülődés közben láthatjuk Tóth Boglárka szegedi fitneszmodellt a Pick Szeged játékosával, Daniel Andjelkoviccsal. A fiatalok azonban csak egy reklámfilm kedvéért alkottak egy párt – a szalámigyár termékét népszerűsítették.

2008.02.21. 19:30

Az átigazolás még nem üzlet

A pénz már a sportban is nagy úr. Főleg a labdarúgásban. Hihetetlen összegeket áldoznak egy-egy játékosért, akik ezután álomfizetésért játszanak. Kíváncsiak voltunk arra, más sportágakban mi a helyzet, mennyi pénzt lehetne kérni egy-egy klasszisért. Nemzetközileg is jegyzett szegedi csapatok képviselőivel beszélgettünk.

2008.02.15. 18:49

Vasárnap 15.50-től Pick Szeged–GOG Gudme BL-mérkőzés

Vasárnap 15.50-től vívja a Bajnokok Ligája szempontjából legfontosabb mérkőzését a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata. Ha Vladan Matics együttese nyer, versenyben marad az első helyért folytatott harcban. A csapat háza tájáról meglehetősen rossz hírek érkeztek, de a csapatkapitány, Puljezevics Nenad bizakodó.

2008.02.12. 19:39

A Pick javításra készül Veszprémben

A Budapest Bank férfi kézilabdaliga első igazi rangadójára szerdán 18 órakor Veszprémben kerül sor. A trónfosztott és a címvédő összecsapása előtt nagy a készülődés.

2008.02.06. 21:34

Most sem nyert a Dunaferr az újszegedi sportcsarnokban

Most sem sikerült a Dunaferrnek nyernie az újszegedi sportcsarnokban, hiszen kiegyenlített első félidő után a BL-fomában játszó Pick Szeged 28–21-re nyert.

2008.02.01. 19:23

Komlón játszik a Pick

Szombaton 17 órától Komlón folytatja bajnoki szereplését a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata. Vladan Matics edző nincs irigylésre méltó helyzetben, hiszen a hazai pontvadászat mellett a Bajnokok Ligája újabb csoportkörében is helyt kell állnia együttesének. Ugyanakkor hét válogatottját egy hét alatt be kellet illeszteni újból a csapatba.