Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

22 találat Dombi Rudolf névre

2016.05.20. 09:59

Kajak-kenu: világkupán indulnak a megyeiek

Mától Duisburgban rendezik az idei első nemzetközi kajakos, kenus világkupát, amelyen Csongrád megyei versenyzőket is találhatunk.

2015.06.05. 20:25

Kajak-kenu: könnyek itt és ott

A válogató női K1 500 méteres fináléját az EDF DÉMÁSZ-Szeged kajakosa, a 23 éves Kárász Anna nyerte két olimpiai bajnok - köztük a 4 éve veretlen kajakos Kozák Danuta - előtt a Maty-éren.

2014.05.26. 08:11

Kajak-kenu: jól sikerült a hétvége

Húsz érmet nyertek a legjobb magyar kajakosok és kenusok a szegedi Maty-éren rendezett világkupán.

2013.09.02. 09:13

Storcz elégedett a vb-szerepléssel, a jövője bizonytalan

A vasárnap véget ért németországi regattán az utóbbi évek legjobb szereplésével 7 arany-, valamint 5-5 ezüst- és bronzérmet szerzett a válogatott.

2013.09.01. 08:42

Tíz érem, köztük öt arany a szombati döntőkben

Vajda Attila megvédte világbajnoki címét, bajnok lett Kozák Danuta, Medveczky Erika, valamint a Szabó-Fazekas-Zur, a Vasbányai-Mike páros is.

2013.08.30. 16:09

Kajak-kenu vb: Dombvári, Nagy és a kajakpáros is döntős 500 méteren

A csütörtöki kilenc után pénteken délelőtt újabb három magyar hajó harcolta ki a döntőbe jutást a németországi Duisburgban zajló kajak-kenu világbajnokságon.

2013.07.18. 19:29

Kozák készülhet a vb-re

A második napot rendezték meg csütörtökön a kajakosok és kenusok második válogatóversenyén a szegedi Maty-éren.

2013.06.15. 15:22

Európa-bajnok a női kajaknégyes, hatan a döntőben szombaton

A hétből hat számban lesz magyar hajó a vasárnapi 200 méteres döntőkben a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu Európa-bajnokságon.

2013.06.14. 09:28

Storcz Botond 8-10 Eb-érmet vár

A kajakosoknál tizennégy férfi és nyolc nő, a kenusoknál pedig tizenegy férfi és két nő képviseli a magyar színeket a portugáliai kajak-kenu Európa-bajnokságon.

2013.05.26. 18:13

Válogató: sprintdupla Douchev-Janicstól

Vasárnap is folytatódtak a kajak-kenu válogatóversenyek a Maty-éren. A záró napon főleg a sprintszámokban hirdettek győztest, de akadt azért kivétel is.