Titán TC: Judit emlékére bajnokok

16 éve már, hogy Menyhárt Zoltán tanítványai Szeged hírnevét öregbítik az utánpótlás atlétikai viadalokon.

2014.10.02. 09:18

Atlétika: váltó és brnói aranyak

Az elmúlt hetekben a Titán TC atlétái két fontos versenyen szerepeltek: a váltó magyar bajnokságon, illetve a brnói nemzetközi játékokon, amelyen már negyedik alkalommal képviselték Szegedet.

2014.07.09. 09:43

Tarnai Eb-re mehet

A Titán TC atlétája, Tarnai László a szlovákiai Senecben rendezett U23-as Európa-bajnoki válogató versenyét magabiztos fölénnyel nyerte az olimpiai távon.

2014.03.26. 08:01

Titános éremeső

A Titán TC versenyzői az elmúlt hetekben nagyon aktívak voltak, minden hétvégére jutott egy-egy viadal számukra.

2014.02.17. 11:28

Új magyar bajnok

A Titán TC atlétái két fedett pályás megmérettetéssel kezdték az idei szezont.

2013.09.06. 13:25

Dömösi Petra és Gémes Máté a dobogón

Nyolcadik alkalommal rendezték meg a lengyelországi Varsóban a Children's Athletics Gamest, amelyen a magyar diákolimpiai válogatott 34 atlétával (17 lány, 17 fiú) képviselte magát.

2013.04.05. 10:46

A Dugonics diákjai éremesélyesek

A diákolimpia megyei mezei futóbajnokságán az április 18-i országos döntő volt a tét, amelyre egyéniben az első négy, míg csapatban az első két helyezett utazhat el.

2012.06.19. 08:39

Gémes és a csapat a dobogón

Szegedi versenyzők is részt vettek a II. korcsoportos hárompróba diákolimpia Tatán megrendezett országos fináléján.

2011.12.14. 08:09

Három hazai arany a KSZSE tornáján

Hatodik alkalommal rendezték meg a hétvégén az Eszik Optika nemzetközi Mikulás-kupa leány kézilabdatornát a KSZSE szervezésében az algyői sportcsarnokban.