Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

42 találat Hoffmann Péter névre

2016.04.22. 14:17

Most dől el minden - a bajnoki címért játszik szombaton a Vidux Tisza Squash SE

Bár sokan még mindig a kiválóan sikerült, szegedi érmekkel záruló egyéni országos fallabdabajnokságot emlegetik a szegedi Squash Club Szabadidőközpontban, szombaton már itt a következő nagy verseny: a csapatbajnokság utolsó fordulója.

2015.11.03. 11:01

Vidux Tisza Squash SE: söpréssel kezdett a címvédő

Címvédőhöz méltón három győzelemmel kezdte a fallabdacsapatok OB I-es bajnokságát a Vidux Tisza Squash SE.

2015.08.29. 09:20

Tisza Squash SE: maláj körtől a hidegszaunáig

Kevesebb mint három hét múlva már a Bajnokok Ligája krakkói döntőjében szerepel a Vidux Tisza Squash SE fallabdacsapata.

2015.07.21. 10:24

Vidux Tisza Squash SE: már Krakkó jár a fejekben

A története második bajnoki címét a tavalyi szezonban megszerző Vidux Tisza Squash SE férfi fallabdacsapata már a Bajnokok Ligájára készül.

2015.06.11. 10:18

Elindult a Sportol a Nemzet sportkártyaprogram

"A sportkártya, aminek mindenki örül" – fogalmazott Hoffmann Pál, a Sportol a Nemzet sportolói kedvezménykártya projektvezetője csütörtökön, a szegedi Algyői úton található gokartpályán tartott sajtótájékoztatóján.

2015.04.29. 10:08

Fallabda: szegediekkel rajtol az Eb

Öt szegedi sportoló részvételével veszi kezdetét ma a fallabda csapat-Európa-bajnokság a dániai Herningben.

2015.04.20. 08:11

Ezt az évet így tervezték

2013 után másodszor lett Magyarország bajnoka a Vidux Tisza Squash SE férfi fallabdacsapata.

2015.04.17. 20:22

Bajnokcsapat! Bajnokcsapat! Vidux Tisza Squash SE-PSA-Griff SE 3-1

2015.02.06. 20:33

Csak a szokásos: Vidux Tisza Squash SE-Alba-Török Squash SE 4-0

Hazai környezetben lépett pályára a Vidux Tisza Squash SE Premier Ligában szereplő férfi fallabdacsapata, és ezúttal is szettveszteség nélkül nyert.

2015.02.04. 10:13

Fallabda – három napon át

Végre Szegedre érkezik a férfi fallabda Premier Liga: pénteken 18 órától a szegedi Vidux Tisza Squash SE vendége a budapesti Alba-Török Squash SE lesz.