Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

161 találat Kiss Norbert névre

Szegedi TE: örömtánc Straubingban

2014.03.31. 06:21

A férfi tekecsapat Bajnokok Ligája döntőjében a Szegedi TE 5:3-ra legyőzte a horvát Zadart.

Pénteken rajtol a Forma 1 közvetítéssorozata

2014.03.13. 16:07

A szezont az Ausztrál Nagydíj pénteki második szabadedzése nyitja meg. A stáb idén nemcsak a magyar, hanem az osztrák futamot is helyszínről közvetíti majd.

Úton a tizedik bajnoki cím felé a Szegedi TE

2014.03.10. 08:12

A férfi tekecsapat szuperliga alapszakaszát százszázalékos mérleggel a Szegedi TE nyerte, amely a rangadón hazai pályán is legyőzte (8:0) a Zalaegerszeget.

Szegedi TE: hárman parádéztak

2014.03.03. 11:51

Hozta a kötelező győzelmet a férfi tekecsapat szuperligában a Szegedi TE, amely az alapszakasz 17. fordulójában hazai pályán 7:1-re legyőzte a Nyíregyházát.

Nagyságrendekkel nő a síszövetség támogatása

2014.02.26. 13:16

Miklós Edit olimpiai eredményei miatt több támogatást kap itthon a sí: a pontos összeg egyelőre még nem ismert, az további egyeztetések függvénye.

Szegedi TE: Répcelak is bevéve

2014.02.24. 09:38

A férfi tekecsapat szuperliga 16. fordulójának rangadóján az éllovas és veretlen Szegedi TE az otthon ebben a bajnokságban szintén hibátlan Répcelak vendégeként is 7:1-re nyert.

Szegedi TE: kettős győzelem, irány Straubing!

2014.02.15. 16:46

A férfi tekecsapat Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján is győzött, mégpedig 6:2-re az ausztriai St. Pöltenben a sorozat címvédője, a Szegedi TE, amely így kettős sikerrel jutott a négyes döntőbe.

Szegedi TE: címvédőhöz méltón

2014.01.27. 07:20

Megnyugtató előnnyel utazhat a február 15-én esedékes visszavágóra a Szegedi TE férfi tekecsapata: 7:1-re legyőzte a Sankt Pöltent.

Szegedi TE: Kiss a harmadik triplázó

2014.01.19. 19:18

A Szegedi TE világbajnok tekése, Kiss Norbert harmadik alkalommal nyerte meg az egyéni nemzetközi világranglista-versenyt, amelyet idén a BB Mentor-kupáért rendeztek meg az újszegedi teke- és bowlingcentrumban.