Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

35 találat Márton Anita névre

Súlyemelés: Márton is bajnok lett

2014.10.22. 07:34

Amint arról beszámoltunk, Nagy Péter, a Szegedi Lelkesedés SK olimpikon súlyemelője 10. országos bajnoki címét gyűjtötte be Budapesten.

Csúcs vagy, Anita!

2014.08.30. 08:19

Sporttörténelmi sikernek örülhetett Szeged, amikor a helyi atlétika legnagyobb eredményét elérve Márton Anita bronzérmet szerzett az Európa-bajnokságon.

A három grácia

2014.08.19. 06:16

Kárász Anna, Olasz Anna, Márton Anita. Három szegedi lány, akik csodás napokat varázsoltak nekünk az elmúlt bő egy hét alatt.

Márton Anita országos csúccsal bronzérmes

2014.08.17. 17:13

A súlylökő Márton Anita új országos csúccsal bronzérmet nyert vasárnap a zürichi atlétikai Európa-bajnokság zárónapján.

Gyémánt Liga: Márton Anita 7. súlylökésben

2014.07.03. 22:00

A magyar sportolónak a harmadik kísérlete sikerült a legjobban, ekkor került 18 méter fölé.

Márton Anita egyéni csúcsai

2014.05.28. 08:14

A Magyar Atlétikai Szövetség egy új, pénzdíjas versenyrendszert alakított ki az egyesületek számára.

Sportolók főznek a Kapocs Ételbárban

2014.03.21. 07:13

Sportolók veszik át a konyhát március 22-én, szombaton a Kapocs Ételbárban, a Jókai utcai nagyáruház udvarában.

Márton Anita magyar vb-csúcsot döntött

2014.03.12. 07:48

Fedett pályás atlétikai világbajnokságon magyar női sportoló még nem ért el olyan előkelő helyezést, mint a Titán TC versenyzője, Márton Anita.

Fedett vb: Márton Anita hatodik súlylökésben

2014.03.08. 20:00

A számot a címvédő, kétszeres olimpiai bajnok új-zélandi Valerie Adams nyerte.

Mártonnak elsőre összejött a kvalifikáció

2014.02.06. 10:48

Márton Anita, a szegedi Titán TC atlétája kvalifikálta magát a márciusi lengyelországi fedett pályás világbajnokságra, miután egy rangos düsseldorfi versenyen súlylökésben 17,85 méterrel ezüstérmes lett.