Nyilasi Tibor volt Tóth László vízilabdaedző egyik legnagyobb kedvence

Sorozatunkban közismert személyiségek kedvenc sportolóit ismerhetjük meg. A Hungerit-Szentesi VK vezetőedzője, Tóth László mesélt példaképeiről.

2016.05.06. 07:55

Most dől el minden: a Csongrád megyei pólócsapatok helyosztókra készülnek

A férfiak itthon, a nők idegenben - ez a szombati felállás a Csongrád megyei OB I-es vízilabdacsapatok körében, hiszen a ContiTech Szeged Diapolo és a Valdor-Szentesi VK hazai pályán, a Hungerit-Szentesi VK és a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem pedig Budapesten és Egerben kezdi idei utolsó, mindent eldöntő helyosztó párharcát.

2016.02.14. 19:14

Vízilabda: siker, hét Bujka-góllal

A Hungerit-Szentesi VK OB I-es női vízilabdacsapata győzelemre készült a hajdan szebb napokat látott Eger ellen.

2016.02.07. 19:04

Vízilabda: nyolc között a Hungerit

Továbbjutott a legjobb 8 csapat közé az Euroliga Budapesten rendezett selejtezőjéből a bajnoki ezüstérmes Hungerit-Szentes női vízilabdacsapata.

2015.10.17. 08:30

Hungerit-Szentesi VK: hatgólos vereség

A női vízilabda OB I bajnoki döntőjének visszavágója. Így is titulálhattuk a Hungerit-Szentes-UVSE mérkőzést, amit tegnap a Kurca-parti városban játszottak.

2015.10.16. 18:12

Vissza a pénzt!

Mintegy 120-130 ember ment el a péntek délutáni szegedi tüntetésre, amelyen a Quaestor-károsultak követelték a pénzüket a megyeháza és a bíróság épülete előtt.

2015.08.06. 09:23

Ez a vb nem rólunk szól

Kilencedik hely a női vonalon, helyosztó az 5–8. helyért a férfiaknál – a vízilabdában és világeseményen nem ehhez szoktunk.

2015.06.01. 07:35

Hungerit újból a csúcsra tör

A Hungerit-Szentes női vízilabdacsapata a 2014/2015-ös szezonban a magyar kupában nem jutott a legjobb négy közé, a LEN-kupában a 4., a bajnokságban a 2. helyen végzett.

2015.05.19. 11:18

Hungerit-Szentes: harciasan, lazán, vagányan

A Hungerit-Szentes női vízilabdacsapata a bajnoki döntő 3. meccsét 11–7-re elveszítette idegenben, az UVSE-Centrál ellen.

2015.05.17. 22:25

Hungerit: pontatlanság, bizonytalanság

A női vízilabda OB I döntőjének harmadik mérkőzésén az UVSE-Centrál legyőzte a Hungerit-Szentest, így az egyik fél három sikeréig tartó párharcban 2:1-re vezet. Szerdán 18.15-től Szentesen következik a negyedik meccs.