Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

25 találat Verrasztó Dávid névre

2015.09.26. 16:27

Hosszú Katinka tarolt Hongkongban

Hosszú Katinka három döntőben nyert, egyben pedig második lett az úszó világkupa-sorozat hongkongi állomásának szombati zárónapján.

2015.08.19. 14:39

Budapest barátságos, családias vizes vb-re készül

Két év múlva Budapest családias hangulatú, barátságos vizes világbajnokságot szeretne rendezni Kósa Lajos, a szervezőbizottság elnöke szerint.

2015.08.15. 09:12

Olasz Anna: ˝Ki kellett sírnom magamból˝

A Haász SZUE szegedi versenyzőjével a 25 km-es siker mellett a kvótakudarc okairól és feldolgozásáról, valamint litván válogatott párjáról is beszélgettünk.

2015.08.09. 20:33

Hosszú Katinka aranyérmes 400 vegyesen

Verrasztó Dávid ezüstérmet nyert 400 méter vegyesen a kazanyi vizes világbajnokság zárónapján.

2015.08.05. 10:48

Olimpia: 1 év múlva fellobban a láng

Napra pontosan egy év múlva veszi kezdetét a nyári olimpiai játékok Rio de Janeiróban.

2015.04.02. 19:53

Gyurta Dániel: nem most kell gyorsnak lennem

Az olimpiai aranyérmes a fő számában, 200 mellen a szombati zárónapon úszik.

2015.03.06. 20:51

Hosszú Katinka két, Verrasztó Dávid egy arannyal kezdett Marseille-ben

Verrasztó Evelyn két fináléban volt érdekelt.

2015.02.13. 21:05

Hosszú Katinka egy arannyal és két bronzzal kezdett Amiens-ben

A Vasas világ- és Európa-bajnoka a legjobban a 200 méter hát döntőjében teljesített.

2015.02.10. 12:13

Úszni maga a mennyország

Szombaton nyolc régióközpontban 240, helyszínenként 30-30, 2003/2004-es születésű úszópalántával tartották meg A jövő bajnokai program legutóbbi felmérőjét, a kiemelt helyszín ismét Hódmezővásárhely volt.

2014.08.19. 21:46

Úszó Eb: Gyurta Dániel 4. lett, Cseh és Kozma döntős

Az elődöntők magyarjai közül a leginkább meggyőzően Cseh László szerepelt.