Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

316 találat Vincze Balázs névre

2016.10.19. 21:30

ContiTech Szeged Diapolo: le a kalappal, srácok!

A férfi vízilabda OB I negyedik fordulójában az A csoport rangadója volt az OSC és a ContiTech Szeged Diapolo összecsapása, amely 11-11-re végződött.

2015.03.11. 19:21

Valdor: a félidőig bírták

A Valdor-Szentes OB I-es férfi vízilabdacsapat az alapszakasz 22. fordulójában a bajnoki álmokat szövögető A-Híd OSC-t fogadta.

2015.02.25. 08:57

Vízilabda: esélytelenül a dobogósok ellen

Mindkét Csongrád megyei OB I-es férfi vízilabdacsapat ma vízbe száll az alapszakasz 19. fordulójában.

2014.11.25. 21:20

Valdor-Szentesi VK: 38 gól született

Az OB I utolsó helyén pont nélkül álló Valdor-Szentesi VK férfi vízilabdacsapata a sokkal esélyesebb OSC otthonában szerepelt, ahol nem volt sansza meglepetést okozni.

2014.05.26. 07:50

Diapolo-Szeged: maradnak a légiósok

A Diapolo-Szeged férfi vízilabdacsapatának technikai igazgatója, Juhász György bejelentette, hogy az együttes idei keretéből öten a következő szezonban is a Tisza-parton folytatják pályafutásukat.

2014.05.19. 08:43

Diapolo-Szeged: fényes bronz

A Diapolo-Szeged férfi vízilabdacsapata bronzérmes lett az OB I- ben, miután hazai pályán 11–7-re nyert a Honvéd elleni bronzcsata mindent eldöntő mérkőzésén.

2014.05.16. 06:29

Molnár Papesz lesz a vezér

A nyáron nagy változások történnek a Diapolo-Szeged férfi vízilabdacsapatánál.

2014.05.12. 06:44

Diapolo-Szeged: győzelem napsütésben

6–1-ről lett 7–6 egy négyperces emberhátrány után, de a lényeg, győztek a srácok!

2014.05.09. 06:39

Diapolo-Szeged: itthon a bronzért

A Diapolo-Szeged férfi vízilabdacsapata hazai pályán, szombaton 17.30-tól zsinórban ötödik bronzcsatáját kezdi meg.

2014.04.26. 07:00

Diapolo-Szeged: ötödször is bronzcsata

A Diapolo-Szeged férfi vízilabdacsapata a harmadik mérkőzést is elveszítette az OB I elődöntőjében.