Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

2015. 01. 26. hétfő - Vanda, Paula

Még több

Csongrád megye sportja

Tiszavirág Szeged Diapolo: az idény legjobb játéka!

Magabiztos, 16–6-os győzelmet aratott a férfi vízilabda E.ON OB I 14. fordulójában a Tiszavirág Szeged Diapolo. Varga Péter együttese hazai környezetben verte 10 góllal a Pécs gárdáját.

Belgrádi mestermunka a Volántól

Bravúros, 6–2-es győzelmet aratott Belgrádban, a HK Beostar otthonában a Tisza Volán Szegedi Vízmű SC szerb bajnokságban szereplő jégkorongcsapata.

Naturtex-SZTE-Szedeák: előre kell tekinteni

23 pontos, 106–83-as vereséget szenvedett a Naturtex-SZTE-Szedeák NB I A csoportos férfi kosárlabdacsapata a listavezető Atomerőmű elleni bajnokiján az újszegedi sportcsarnokban.

Az első lépést megtette a Szegedi TE

A férfi tekecsapat Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén a Szegedi TE 6:2-re verte a horvát Zaprešicet – visszavágó február 14-én.

Frissítve UTC FT: csak szépítésre futotta - UTC-Aramis 1-5 - ÉLŐ

A vezetők igyekeznek, tárgyalnak, de egyelőre nincs komoly eredmény – így foglalható össze az UTC FT NB I-es futsalcsapatának (anyagi) helyzete.

Megyei foci: beindult a körforgás

A hétvégén már több Csongrád megyei labdarúgócsapat is felkészülési meccset játszott, beindult a nagyüzem a pályákon.

Labdarúgás: csapatépítés megyeiekkel

Az NB I-es Ferencváros csapatának labdarúgói és edzői strandröplabdában is próbára tették magukat a felkészülési időszakban.

Csongrád megyei labdarúgás

Sportvilág

Hat hétre kidőlt a Milan sztárja

Az olasz válogatott támadót hétfőn Amszterdamban vizsgálták meg, és a diagnózis szerint eltört a lábközépcsontja.

Valdor-Szentes: elfogytak a végére

Egynegyed iksz (4–4), egy másikban egygólos vereség (0–1) – a Valdor-Szentes az éllovas, 14-ből 14 bajnoki sikert elért Szolnok elleni idegenbeli bajnoki mérkőzés felében így, azaz megfelelően teljesített.

Nyert az Atlético is

A listavezető Real Madrid, valamint a második helyen álló Barcelona után a harmadik helyezett Atlético Madrid is begyűjtötte a három pontot.

Ismét lesz világkupájuk a hokisoknak

Tizenkét év kihagyás után jövőre ismét rendeznek a legjobb jégkorong-válogatottaknak világkupát.

Cseh két, Hosszú és Gyurta egy-egy arannyal kezdett Antwerpenben

Cseh László két számban, Hosszú Katinka és Gyurta Dániel pedig egy-egyben győzött a Flanders Kupáért kiírt, hagyományos belgiumi nemzetközi úszóverseny szombati nyitónapján.

Kiütéses Barca-siker

A második helyezett FC Barcelona fölényes győzelmet aratott a kiesés elkerülésért küzdő Elche otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának szombati játéknapján.

FA Kupa: Kiesett a Chelsea, a Manchester City és a Southampton

Az első ligás csapatok közül búcsúzott a Tottenham Hotspur és a Swansea City is.

Jégkorong: sokasodó problémák

A múlt héten egy gólgazdag meccsen 8–5-ös vereséget szenvedett a Tisza Volán Szegedi Vízmű SC a HK Partizan Beograd ellen a szerb jégkorongligában.

Miklós Edit-bravúr lesiklásban

Miklós Edit sporttörténelmet írva harmadik lett a női alpesi sízők világkupa-sorozatába tartozó, szombati St. Moritz-i lesiklóversenyen.

Tiszavirág Szeged Diapolo: nőjön továbbra is a szakáll

Ma a 14. fordulót rendezik meg az E.ON OB I-es férfi vízilabda-bajnokságban. A Tiszavirág Szeged Diapolo 18 órakor a Pécset fogadja az újszegedi sportuszodában.