Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

2015. 08. 28. péntek - Ágoston

Még több

Csongrád megye sportja

Márton Anita: ezt aláírnám az olimpián

A szegedi súlylökő óriási országos csúccsal lett negyedik a vb-n, de az olimpiáig még sokat fejlődhet, a férfi mezőny magyar származású győztesének példája pedig motiválhatja.

Kárász Anna a dobogón egyedül állva értékelte a második helyet

Az EDF DÉMÁSZ-Szeged kétszeres világbajnok kajakosára a héten országos bajnokság, jövő hét végén pedig a riói előolimpia vár.

Nem a MOL-Pick az esélyes Győrben

Szombaton 16 órakor a győri szuperkupa döntőjében csatázik egymással a MOL-Pick Szeged és az MVM Veszprém férfi kézilabdacsapata. A találkozó esélyese a bajnoki címvédő, amelynek a kerete tovább erősödött.

Hibátlan SZVSE-rajt - öltözői szelfivel

Szelfivel bizonyította a SZVSE megyeegyes csapata, mennyire örült a Szőreg elleni 4-0-s sikerének.

Meccslázban: Hódi Zsuzsanna tippelt a megyeegy mérkőzéseier

Pörög az élet a megyei I. osztályban: egy hét alatt a harmadik fordulóban kell pályára lépniük a csapatoknak a hétvégén.

Veteránrajt: 28 csapat indul kispályás labdarúgó-bajnokságon

A Török György veterán kispályás labdarúgó-bajnokság a 35 év feletti játékosoknak ad minden pénteken (és néha majd hétfőn is) állandó mozgási lehetőséget.

Tizenegy nap a fogathajtó-vébéig

Fábiánsebestyén izgalommal várja a világot, a legjobb fogatokat.

Csongrád megyei labdarúgás

Sportvilág

8 érem pár hét alatt

Az elmúlt hetekben zsúfolt programjuk volt a Szegedi Lelkesedés SK súlyemelőinek, hiszen az ózdi Suzuki Kupa, a kecskeméti Messzi István-emlékverseny és a 30. Nemzetközi Szabadka Kupa alkalmával is képviselték a várost.

Giricz Laura a jövő reménysége

Egyedüli szegediként kapott helyet a macedóniai U17-es női Európa-bajnokságon részt vevő válogatottban a kézilabdázó Giricz Laura.

Bordány SK: jó úton járnak

A Bordány SK labdarúgócsapatának utánpótlása ősztől már négy korosztályt ölel át, az ötvenfős bázist pedig már az ország legjobbjai között jegyzik.

Két ezüst Koreából

Két ezüstérmet szerzett Acsai Vivien küzdelemben és formagyakorlatban a dél-koreai tékvandófesztiválon.

Éremeső Párizsban: 11 érmet hoztak a kötélugrók

Összesen 11 éremmel tért haza a mórahalmi kötélugrócsapat a párizsi World Jump Rope Championship világversenyről.

Öltözőt avattak Csanyteleken

Átadták Csanyteleken vasárnap a felújított öltözőt, a munkálatokra a helyi sportegyesület közel 6,5 millió forintot nyert pályázaton.

Storcz: Ez nagyon jó eredmény

Storcz Botond, a magyar kajak-kenu válogatott vezetőedzője szerint amiért jöttek, azt sikerült elérniük a milánói olimpiai kvalifikációs világbajnokságon.

Szegedi AK: pont még nincs, dicséret van

Nem így képzelte a Szegedi AK a női labdarúgó NB I rajtját: a szezon első percében gólt kapott Győrben.

Manhercz Krisztián a hétvége sporthőse

Manhercz Krisztián a magyar U20-as válogatott egyik legjobb játékosa volt a Szegeden megrendezett Tiszavirág-kupa utánpótlás válogatott vízilabdatornán.

Paralimpia: 4 riói kvóta már biztos

A hétvégén zárult milánói integrált kajak-kenu világbajnokságon Váczi Anita érdemelt ki kvótát a KL1-es sérültségi kategóriában elért ötödik helyével.

Szegedi Vízipóló Suli: a hagyomány tisztelete

A Szegedi Vízipóló Suli tagjai a 2015–2016-os idényben a fürdőnadrágjukon és sapkájukon is viselik két legendás edzőjük, Lihotzky Károly és Kiss Lajos monogramját.