Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

2015. 05. 24. vasárnap - Eszter, Eliza

Még több

Csongrád megye sportja

Nem tudta megvédeni bajnoki címét a Hungerit-Szentes

Az UVSE-Centrál nyerte meg a női vízilabda-bajnokságot, miután a döntő ötödik felvonásán hazai környezetben nyert a Hungerit-Szentes ellen.

Pastor: Hinni kell a sikerben!

A BL-ben a legjobb nyolc közé jutott a MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata, a bajnokságban és a magyar kupában az ezüstérem jutott Juan Carlos Pastor együttesének.

Douchev-Janics Natasa: nem fél a konkurenciától

Nyugodt, kiegyensúlyozott, vidám - a háromszoros olimpiai bajnok Douchev-Janics Natasa nemcsak testben, hanem lélekben is készen áll a versenyszezonra.

Megyei foci: eredmények az NB II-től a megyenégyig

A Szeged 2011 és a SZEOL SC is nyert az NB-s bajnokságokban.

Sárkányhajózás: sportolók viadala a Tiszán

Sportolók viadala elnevezéssel sárkányhajóversenyt rendez Szeged város önkormányzata hétfőn 9 órától a Tisza belvárosi szakaszán.

Szeged 2011 GA: se előre, se hátra

Amikor legutóbb a hetedik helyen végzett a Szeged 2011-GA a labdarúgó NB II-ben, akkor következett az NB II-es osztályozó a Kisvárda ellen.

SZEOL SC: már nem lehet hibázni

A labdarúgó NB III Közép csoportjában szereplő SZEOL SC három fordulóval a vége előtt is eséllyel pályázik a dobogóra.

Csongrád megyei labdarúgás

Sportvilág

Jól teljesítenek a magyarok a szegedi Kick-Box Világkupán

A pénteki és szombati versenynapokon a felnőttek mezőnyében a különböző szabályzatok elődöntőinek és döntőinek az eléréséért zajlott a küzdelem, míg az utánpótlás mezőnyben lementek a versenyek.

Egészségesen él és példaképeit követi a szegedi tini sztársportoló

A 14 éves, szegedi Zádori Réka - korosztályában kétszeres magyar bajnok teniszező - keményen dolgozik a sportban, egészségesen él

Pastor-értékelés, meglestük Natasát

A szombati Délmagyarországban két kiemelt anyagot is olvashatnak.

Hungerit: aranydöntés a fővárosban

Az ötödik mérkőzés dönt a női vízilabda- bajnokság aranyérméről.

Tour De SzegedBike Homokháti Kerekezés

A Szegedi Sport és Fürdők Kft. idei szabadidős rendezvénysorozatának második programjaként rendezik meg a Tour De SzegedBike Homokháti Kerekezést.

Ezt látnia kell! Olasz Anna a legjobb kutyaúszó

A 105 éves Délmagyarország szervezésében a Kihívás Napján rendezték meg az 50 méteres kutyaúszóversenyt, amit a hosszútávúszó Olasz Anna nyert meg Vajda Attila és Szabó Zoltán előtt.

Luis Figoból már biztos, hogy nem lesz FIFA elnök

A korábbi portugál válogatott futballista azzal indokolta visszakozását, hogy szerinte a május 29-i szavazás "nem egy normális választás lesz".

Világkupa – huszonegyedszer

Huszonegyedik alkalommal rendezik meg a magyarországi kick-box-világkupát, amelynek a legutóbbi években Szeged az otthona. Ma mérlegel, holnaptól harcol a 27 ország majdnem ezer sportolója.

Küzdelmes aranyak

A profi MMA bajnokság (HFC) 9. fordulóját Győrben rendezték. Az eseményen a Szegedi Küzdősport Klubból MMA szuper fightban a felnőttek között Maróti István a –93 kilogrammban első helyen végzett.

Kihívás napja: kutyaúszásban versenyeztek a sportolók

Megmozdult a város apraja nagyja a kihívás napján. A sportolóknál Olasz Anna nyerte az 50 méteres kutyaúszóversenyt.

Egykerekű víz alatti búvárbiciklizés Kanyó Dénessel! Teljesítve!

A Muréna Szegedi Úszó-és Búvárklub edzőjének, versenyzőjének, mindenesének, lelkének, Kanyó Dénesnek nem kell a szomszédba mennie, ha extrém ötletekről van szó.