Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

2015. 06. 30. kedd - Pál

Még több

Csongrád megye sportja

Szentesi Kinizsi: új korszak Koncz Zsolttal

Jövő hétfőn új edzővel, a profi pályafutásától visszavonuló, szentesi származású Koncz Zsolttal (37) kezdi meg a felkészülést a Szentesi Kinizsi labdarúgócsapata.

Király Gábor: Vagy komolyan, vagy sehogy

A 95-szörös válogatott kapus, Király Gábor (39) volt az egyik vendége a szegedi Felső Tisza-parti stadionban rendezett CIB Bank Kapusháborúnak.

SZKKSE: sokkoló volt, de kiheverhető

A női kézilabda NB I-ből kieső, ősztől a másodosztályban szereplő Szeged KKSE kerete és anyagi háttere teljesen megújul a nyáron.

Bekötötték Bombac fejét

Dean Bombacnak, a MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata irányítójának bekötötték a fejét.

Tiszavirág Szeged Diapolo: három hét múlva kezd a Varga-csapat

A Tiszavirág Szeged Diapolo OB I-es férfi vízilabdacsapata az ötödik helyet szerezte meg az OB I-ben.

Nyári pihenőn a veteránok

Két korosztályban összesen harminchét csapat küzdött a Török György 2015. tavaszi veterán kispályás labdarúgó-bajnokságban

Tájékozódási futás: egy kazal érem

Mánfa adott otthont a tájékozódási futók országos bajnokságának.

Csongrád megyei labdarúgás

Sportvilág

Zantleitner: Szeretek a fiatalokkal foglalkozni

Zantleitner Krisztina négy évet dolgozott Szentesen, edzőként a Hungerit volt az első felnőtt vízilabdacsapata.

Rajt a Kielce ellen

Eldőlt, hogy a MOL-Pick Szeged férfi kézilabda csapata milyen sorrendben játssza le a 14. fordulót.

Nyolc arany Bakuból

Húsz érmet szerzett a vasárnap véget ért bakui Európa Játékokon a magyar csapat, amely nyolc első, négy második és nyolc harmadik helyezéssel az éremtáblázat 11. helyén zárt.

Strongbody-győzelem

Kiválóan szerepelt az első alkalommal megrendezett makói TnT Team Challenge-en a Strongbody Szeged crossfitcsapata.

Új öltözőket és műfüves pályát avattak Hódmezővásárhelyen

Szombat délelőtt új műfüves edzőpályát és öltözőket avattak a vásárhelyi Városi Stadionban, utána pedig futballfesztivált, focijuniálist rendeztek a HFC fiataljainak, valamint szüleiknek részvételével.

Női kosárlabda Eb: Szerbiáé az aranyérem és az olimpiai kvóta

Szerbia nyerte meg a magyar-román közös rendezésű, 35. női kosárlabda Európa-bajnokságot.

Úszó ob: Jakabos történelmi sikere, Hosszú nem indul több számban

A győri úszósport első felnőtt bajnoki címét szerezte meg az országos bajnokság második napján Jakabos Zsuzsanna, aki 200 méter vegyesen nyert.

Dárdai jó előérzettel várja a következő szezont

"Tudom, mi vár ránk a következő hetekben, de ha túlleszünk rajta, akkor topfit csapatom lesz" - jelentette ki Dárdai.

Európa Játékok - Húsz éremmel 11. helyen zártak a magyarok -

A házigazda azerieket megelőzve Oroszország végzett az élen 78 arany-, 40 ezüst- és 45 bronzéremmel.

Európa Játékok: Hetedik a magyar strandlabdarúgó-válogatott

A magyar csapat négy vereség után, az utolsó mérkőzését 3-2-re megnyerte, ezzel hetedik helyen zárt.