2016. 12. 03. szombat - Ferenc, Olívia -3°C | 5°C

A Szegedi VSE szerepelt a legjobban az ob-n

Balatonfüreden rendezték a tájékozódási futók országos rövid távú bajnokságát. A selejtezőből a 33 SZVSE-s résztvevő közül 25-nek sikerült a döntőbe verekednie magát.
Több mint 800 induló vett részt az országos rövid távú bajnokságon. A Szegedi VSE tájfutói közül 33-an indultak a selejtezőn, és 25 főnek sikerült a fináléba jutnia.

A 9–14 perces pályákon másodperceken múltak a helyezések, ez alól csak a junior lányok voltak a kivételek, ahol az SZVSE-s Szerencsi Ildikó majd egy perces előnnyel, utasította maga mögé a mezőnyt, és ezzel az idén a negyedik országos bajnokságát nyerte. A felnőtt férfiaknál 7 éve nem állt dobogóra szegedi, most Sinkó Jánosnak sikerült a jeget megtörnie, egy igen izgalmas versenyen, ahol a dobogó harmadik fokára állhatott.

A versenyzőket Szerencsiné Csamangó Jusztina és Gera Tibor készítette fel. A bajnoki pontversenyt magabiztosan nyerte a szegedi gárda.

A szegediek helyezései, N 20: 1. Szerencsi Ildikó; N 18: 3. Szerencsi Dóra; N 16: 2. Zsigmond Tímea, 6. Samu Liza; N 14: 1. Tóth Réka, 2. Szokol Mónika; F 21: 3. Sinkó János; F 20: 5. Nagy Bence; F 18: 5. Takács Balázs, 6. Viczián Péter; F 16: 2. Horváth Tamás. Szeniorok, N 35: 2. Balogh Piroska; N 40: 6. Szerencsiné Csamangó Jusztina; F 55: 6. dr. Sindely Pál.

Négy közé a Fradival

A férfi vízilabda MK-negyeddöntőjében Fortuna az FTC-t sodorta a Szeged Beton VE útjába. Az… Tovább olvasom