Délmagyar logó

2017. 05. 29. hétfő - Magdolna 13°C | 28°C Még több cikk.

A 2011-es szegedi kajak-kenu vb teljes programja

A szegedi kajak-kenu világbajnokságon vesz részt a vb történetében a legtöbb versenyző, és Szegeden tart először 5 napig a verseny. A vb teljes programja augusztus 18-21. között.

Augusztus 17., szerda

15.00: PC MK-1 200 m, előfutamok - Pál Bence, Szabó Sándor
15.40: PC MV-1 200 m, előfutamok – Rigó Imre, Szabó Sándor
20.30: Megnyitó

Augusztus 18., csütörtök

Délelőtti program

9.00: férfi C-2, 500 m, előfutamok - Kozmann György, Korisánszky Péter
9.10: női K-4, 500 m, előfutamok - Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Kovács Katalin, Benedek Dalma
9.30: férfi K-1 1000 m, előfutamok - Dombvári Bence
10.12: férfi C-1, 1000 m, előfutamok - Vajda Attila
10.47: női K-2, 1000 m, előfutamok - Medveczky Erika, Sarudi Alíz
11.01: férfi K-2, 1000 m, előfutamok - Dombi Rudolf, Kökény Roland
11.29: női K-1, 1000 m, előfutamok - Csipes Tamara

Délutáni program

14.20
: férfi C-2, 500 m, középfutamok
14.25: női K-4, 500 m, középfutamok
14.40: férfi K-1, 1000 m, középfutamok
15.08: férfi C-1, 1000 m, középfutamok
15.36: női K-2, 1000 m, középfutam
15.43: férfi K-2 1000 m, középfutamok
16.04: női K-1, 1000 m, középfutamok
16.30: PC FÉRFI K-1 A, 200 M, DÖNTŐ - Címvédő: Fernando Fernandes Padua (BRA)
16.40: PC FÉRFI K-1 TA, 200 M, DÖNTŐ - Címvédő: Marcus Swoboda (AUT)
16.50: PC FÉRFI K-1 LTA, 200 M, DÖNTŐ - Címvédő: Iulian Serban (ROM)
17.00: PC NŐI K-1 TA, 200 M, DÖNTŐ - Címvédő: Marta Santos Ferreira (BRA), magyar induló: Kajdi Katalin
17.10: PC NŐI K-1 LTA, 200 M, DÖNTŐ - Címvédő: Christine Gauthier (CAN)
17.20: PC FÉRFI V-1 TA, 200 M. DÖNTŐ - Címvédő: Patrick Viriamu (TAH)
17.30: PC FÉRFI V-1 LTA, 200 M. DÖNTŐ - Címvédő: Patrick Viriamu (TAH)
17.40: PC NŐI V-1 LTA/TA/A, 200 M, DÖNTŐ - Címvédő: Christine Selinger (CAN)
17.50: Eredményhirdetés

Augusztus 19., péntek

Délelőtti program

8.00: női K-1, 500 m, előfutamok - Kozák Danuta
8.30: férfi K-1, 500 m, előfutamok - Kugler Attila
8.55: férfi C-1, 500 m, előfutamok - Korisánszky Dávid
9.15: férfi K-2, 500 m, előfutamok - Tóth Dávid, Kulifai Tamás
9.30: női K-2, 500 m, előfutamok - Csipes Tamara, Kovács Katalin
9.55: férfi C-2, 1000 m, előfutamok - Széles Gábor, Nagy Péter
10.16: férfi K-4, 1000 m, előfutamok - Kammerer Zoltán, Vereckei Ákos, Kucsera Gábor, Boros Gergely
11.20: női K-1, 500 m, középfutamok
11.40: férfi K-1 500 m, középfutamok
12.00: férfi C-1, 500 m, középfutamok
12.15: férfi K-2, 500 m, középfutamok
12.25: női K-2, 500 m, középfutamok
12.45: férfi C-2, 1000 m, középfutamok
12.59: férfi K-4, 1000 m, középfutamok

Délutáni program

15.06: férfi C-2, 500 m, B-döntő
15.16: férfi K-1, 1000 m, C-döntő
15.23: férfi C-1, 1000 m, C-döntő
15.30: férfi K-1, 1000 m, B-döntő
15.37: férfi C-1, 1000 m, B-döntő
15.44: férfi K-2, 1000 m, B-döntő
15.51: női K-1, 1000 m, B-döntő
16.01: FÉRFI C-2, 500 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Alexandru Dumitrescu, Victor Mihalachi (ROM)
16.09: NŐI K-1, 1000 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Franziska Weber (GER)
16.17: FÉRFI K-1, 1000 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Max Hoff (GER)
16.25: Eredményhirdetés (női K-1, 1000 m)
16.33: FÉRFI C-1, 1000 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Vadim Menkov (UZB)
16.41: NŐI K-4, 500 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Magyarország
16.49: Eredményhirdetés (férfi C-1, 1000 m)
16.57: NŐI K-2, 1000 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Szabó Gabriella, Csipes Tamara (HUN)
17.05: FÉRFI K-2, 1000 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Martin Hollstein, Andreas Ihle (GER)
17.13: Eredményhirdetés (női K-4, 500 m)
17.21: FÉRFI C-4, 1000 M, A-DÖNTŐ – címvédő: Fehéroroszország, magyar induló: Sáfrán Mihály, Sáfrán Mátyás, Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs
17.29: Eredményhirdetés (férfi K-2, 1000 m)
17.37: Eredményhirdetés (férfi K-1, 1000 m)
17.45: Eredményhirdetés (női K-2, 1000 m)
17.53: Eredményhirdetés (férfi C-2, 500 m)
18.01: Eredményhirdetés (férfi C-4, 1000 m)

Augusztus 20., szombat

Délelőtti program

8.00
: férfi K-1, 200 m, előfutamok - Molnár Péter
8.28: férfi C-1, 200 m, előfutamok - Bozsik Attila
8.52: női K-1, 200 m, előfutamok - Paksy Tímea
9.20: férfi K-2, 200 m, előfutamok - Sík Márton, Beé István
9.40: női K-2, 200 m, előfutamok - Kovács Katalin, Kozák Danuta
9.52: férfi C-2, 200 m, előfutamok - Horváth Gábor, Foltán László
10.00: női C-1, 200 m, előfutamok - Takács Kincső
10.30: férfi K-1, 200 m, középfutamok
10.46: férfi C-1, 200 m, középfutamok
11.02: női K-1, 200 m, középfutamok
11.18: férfi K-2, 200 m, középfutamok
11.34: női K-2, 200 m, középfutamok
11.42: férfi C-2, 200 m, középfutamok
11.46: női C-1, 200 m, középfutamok

Délutáni program

13.27: férfi C-2, 1000 m, B-döntő
13.34: férfi K-4, 1000 m, B-döntő
13.44: női K-1, 500 m, C-döntő
13.50: férfi K-1, 500 m, C-döntő
13.56: női K-1, 500 m, B-döntő
14.02: férfi K-1, 500 m, B-döntő
14.08: férfi C-1, 500 m, B-döntő
14.14: férfi K-2, 500 m, B-döntő
14.20: női K-2, 500 m, B-döntő
14.26: NŐI C-2, 500 M, A-DÖNTŐ - címvédő: Laurence Vincent-Lapointe, Mallorie Nicholson (CAN), magyar induló: Takács Kincső, Baravics Gyöngyvér
14.32: NŐI K-1, 500 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Inna Oszipenko-Radomszka (UKR)
14.38: FÉRFI K-1, 500 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Anders Gustafsson (SWE)
14.44: Eredményhirdetés (női K-1, 500 m)
14.52: FÉRFI C-1, 500 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Dzianis Harazha (BLR)
14.58: FÉRFI K-2, 500 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Raman Piatrushenka, Vadzim Makhnev (BLR)
15.04: Eredményhirdetés (férfi K-1, 500 m)
15.12: NŐI K-2, 500 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Kozák Danuta, Szabó Gabriella (HUN)
15.18: FÉRFI C-2, 1000 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Alexandru Dumitrescu, Victor Mihalachi (ROM)
15.26: Eredményhirdetés (férfi C-1, 500 m)
15.34: FÉRFI K-4, 1000 M, A-DÖNTŐ – Franciaország
15.42: Eredményhirdetés (férfi K-2, 500 m)
15.50: Eredményhirdetés (női K-2, 500 m)
15.58: Eredményhirdetés (férfi C-2, 1000 m)
16.06: Eredményhirdetés (férfi K-4 1000 m)
16.14: Eredményhirdetés (női C-2, 500 m)
16.40: férfi C-1 váltó, 200 m, előfutamok - Bozsik Attila, Horváth Gábor, Foltán László, Lantos Ádám
17.00: női K-1 váltó, 200 m, előfutamok - Paksy Tímea, Kozák Danuta, Kovács Katalin, Vad Ninetta
17.20: férfi K-1 váltó, 200 m, előfutamok - Dudás Miklós, Gyertyános Gergely, Tótka Sándor, Kadler Viktor

Augusztus 21., vasárnap

Délelőtti program

10.05
: férfi C-1, 5000 m, döntő – magyar induló: Varga Dávid, címvédő: Ronald Verch (GER)
10.35: női K-1, 5000 m, döntő - magyar induló: Csipes Tamara, címvédő: Folláth Vivien (HUN)
11.05: férfi K-1, 5000 m, döntő – magyar induló: Pauman Dániel, címvédő: Ken Wallace (AUS)
11.35: Eredményhirdetés (férfi C-1, 5000 m)
11.43: Eredményhirdetés (női K-1, 5000 m)
11.51: Eredményhirdetés (férfi K-1, 5000 m

Délutáni program

12.04: férfi K-1, 200 m, C-döntő
12.08: férfi C-1, 200 m, C-döntő
12.12: női K-1, 200 m, C-döntő
12.16: férfi K-2, 200 m, C-döntő
12.20: férfi K-1, 200 m, B-döntő
12.24: férfi C-1, 200 m, B-döntő
12.28: női K-1, 200 m, B-döntő
12.32: férfi K-2, 200 m, B-döntő
12.36: női K-2, 200 m, B-döntő
12.40: női C-1, 200 m, B-döntő
12.46: FÉRFI K-1, 200 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Edward McKeever (GBR)
12.51: NŐI K-1, 200 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Janics Natasa (HUN)
12.56: Eredményhirdetés (férfi K-1, 200 m)
13.04: FÉRFI C-1, 200 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Ivan Shtyl (RUS)
13.09: NŐI C-1, 200 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Laurence Vincent-Lapointe (CAN)
13.14: Eredményhirdetés (női K-1, 200 m)
13.22: FÉRFI K-2, 200 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Arnaud Hybois, Sébastien Jouve (FRA)
13.27: NŐI K-2, 200 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Kovács Katalin, Janics Natasa (HUN)
13.32: Eredményhirdetés (női C-1, 200 m)
13.40: FÉRFI C-2, 200 M, A-DÖNTŐ - Címvédő: Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis (LIT)
13.45: Eredményhirdetés (férfi K-2 200 m)
13.53: Eredményhirdetés (női K-2, 200 m)
14.01: Eredményhirdetés (férfi C-1, 200 m)
14.09: Eredményhirdetés (férfi C-2, 200 m)
14.30: Férfi C-1 VÁLTÓ, 200 M, DÖNTŐ - Címvédő: Oroszország
14.40: NŐI K-1 VÁLTÓ, 200 M, DÖNTŐ - Címvédő: Németország
14.50: FÉRFI K-1 VÁLTÓ, 200 M, DÖNTŐ - Címvédő:  Spanyolország
15.00: Eredményhirdetés (férfi C-1 váltó, 200 m)
15.08: Eredményhirdetés (női K-1 váltó, 200 m)
15.16: Eredményhirdetés (férfi K-1 váltó, 200 m)

15.30: Záróünnepség

Olvasóink írták

  • 2. Szurkoló 2011. augusztus 11. 10:20
    „Hajrá Szegediek, hajrá Magyarok! :)”
  • 1. Zsooo51 2011. augusztus 09. 17:45
    „2011. augusztus 9. kedd - 15:01

    Ehhez szólok hozzá..,hogy Mindenki okuljon az esetemből!
    Résztvettem a Pályázaton,amit kiírtak a VB kabala-figurája elnevezésére !
    A Kisunokám nevében adtam be a pályázatot,mivel Ő még csak 5 éves múlt! Tisza-Izom nevet adtam a kabala-figurának,nem lett első helyezett,de díjazott lett,nyertünk egy Családi belépőt..a Világbajnokságra! Valamikor májusban! Több érdeklődő levelemre..,közölték,nincs családi belépő!Döntsük el,melyik nap szeretnénk menni ( két felnőtt,két gyerek ) utána értesítenek ,mikor kapom meg a nyereményt! Eldöntöttük..,azóta is várjuk a választ!
    Már alig van idő a Vesenyekig..,de még nem kaptam választ!
    Pár napja,újra írtam,újra kérdeztem! Hiába!
    Most sem kaptam választ!
    Nem érdekelne,de az nagyon felháborít,hogy baleknak néznek! Mit mondok az Unokámnak?
    Tisztelt Petrovics Úr..!
    Köszönjük!”
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Hulmann Zsolt, a szerencse embere

Mi lett vele? sorozatunkban Hulmann Zsolttal, a Medikémia Szeged egykori válogatott röplabdásával beszélgettünk. Tovább olvasom