2017. 02. 26. vasárnap - Edina -3°C | 10°C Még több cikk.

A Copán csak az óriások maradtak

Uruguay és a címvédő Brazília után Mexikó és Argentína csapata is bejutott az elődöntőbe a labdarúgó Copa Americán.
A Mexikó–Paraguay mérkőzésen a játékvezető már a második percben kiállította a paraguayi kapust, Bobadillát, ráadásul a megítélt tizenegyest Nery Castillo gólra váltotta, így az aztékok gyorsan nyerő pozícióba kerültek. A szünetig Castillo és Torrado újabb gólt szerzett, végképp eldöntve a párharcot. A mexikói gálaelőadás azonban ezzel még nem fejeződött be, Hugo Sanchez együttese a meccs utolsó negyedórájában megduplázta az előnyét, és teljessé tette a kiütést.

Mexikó ellenfele a döntőbe jutásért a Perut elgázoló argentin válogatott lesz.

A peruiak az első félidőben még hősiesen védekeztek a torna legnagyobb favoritja ellen, a fordulás után viszont beleszaladtak egy nagy pofonba. Az albicelestében Juan Roman Riquelme parádézott: két góllal és egy gólpasszal magasan a mezőny fölé nőtt.

Eredmények, negyeddöntő: Mexikó–Paraguay 6–0 (3–0). Gólszerzők: Nery Castillo (5., 38.), Torrado (26.), Arce (78.), Blanco (85.), Bravo (90.). Kiállítva: Bobadilla (Paraguay, 2.).
Argentína–Peru 4–0 (0–0). Gólszerzők: Riquelme (46., 85.), Messi (60.) Mascherano (74.).

A Copa America további menetrendje magyar idő szerint: elődöntő: Uruguay–Brazília, Maracaibo, szerda, 2.50, Mexikó–Argentína, Puerto Ordaz, csütörtök, 2.50.

A 3. helyért: Caracas, szombat, 23.05.
A döntő: Maracaibo, vasárnap, 23.05.

Már ezerháromszáz Pick Szeged-bérlet gazdára talált

Még javában tart a nyári szünet a Pick Szeged férfi kézilabdacsapatánál, a játékosok a bajnoki… Tovább olvasom