Délmagyar logó

2017. 12. 15. péntek - Valér 6°C | 13°C Még több cikk.

A DÉMÁSZ-Szeged versenyzői 40 éremmel kezdték az idényt

Az idény első szegedi versenye ezúttal is a Hanzók Örs-emlékviadal volt a Maty-éren, amelyen főképpen hosszú távokon mérték össze felkészültségüket a kajakosok és kenusok.
A házigazda DÉMÁSZ-Szeged sportolói kitettek magukért, hiszen 12 arany-, 16 ezüst- és 12 bronzérmet gyűjtöttek be a versenyzők mezőnyében, de akadtak érmesek a mastersek és a szabadidősök között is.

A DÉMÁSZ-Szeged versenyzőinek eredményei, aranyérmesek: Molnár Gábor, Török Péter, Pozsgai Bulcsú, Kárási Milán (TC4, gyermek I–II., 4000 méter), Szarka Krisztián (MC1, gyermek I–II., 4000 m), Flach Roland, Lukács Rajmund (PC2, 4000 m), Nagy Bianka (C1, 4000 m), Takács Gitta (K1, serdülő V–VI., 4000 m), Gyányi Levente (C1, kölyök, 4000 m), Csorba Zsófia (MC1, kölyök, 4000 m), Kiszely Petra (MC1, gyermek, 4000 m), Vugernicsek Tamás (C1, kölyök, 4000 m), Csanki Márk (C1, serdülő V–VI., 4000 m), Verbőczi Eszter (K1, ifjúsági VII–VIII., 4000 m), Zombori Dominik (C1, ifjúsági VII–VIII., 4000 m), Horváth Alexandra (K1, felnőtt 4000 m).
Ezüstérmesek: Molnár Csanád (C1, kölyök, 4000 m), Paragi Bence (C1, serdülő V–VI.,4000 m), Segura-Baranyai Dániel (C1, kölyök, 4000 m), Mukus Dóra (K1, kölyök III–IV., 4000 m), Kiss Ágnes (MC1, gyermek, 4000 m), Bognár Zsombor, Pozsár Szabolcs (MK2, gyermek, 4000 m), Bodó Brúnó, Szénási Kristóf, Csató Móricz, Dornbach Dániel (TC4, gyermek I–II., 4000 m), Törköly Zoltán (K1, ijúsági VII–VIII., 4000 m), Mucsi Mara, Lakatos Ágnes (MK2, gyermek, 4000 m), Molnár Csenge (C1, 4000 m), Árok Dorottya (K1, ifjúsági VII–VIII., 4000 m), Kálmám Brenda (MC1, kölyök, 4000 m), Vörös Szonja, Kelemen Blanka (MK2, gyermek, 4000 m), Tubak Zétény (MC1, gyermek I–II., 4000 m), Kocsis Ádám (C1, ifjúsági VII–VIII.), Bodonyi András (C1, felnőtt, 4000 m).
Bronzérmesek: Wiegand Arnold (C1, kölyök, 4000 m), Molnár Csepke (MC1, gyermek, 4000 m), Megyesi Botond (C1, kölyök, 4000 m), Zs. Somló Zsuzsanna, Balogh Zsombor, Kis Martin Vajk, Maróti Bence Bálint (TC4, gyermek I–II., 4000 m), Papp László (C1, serdülő V–VI., 4000 m), Szabó Annabella (MC1, kölyök, 4000 m), Miskolczy Fruzsina (C1, felnőtt, 4000 m), Gyányi Milán (MC1, gyermek I–II., 4000 m), Szabó Levente, Vető András (MK2, gyermek, 4000 m), Scherer Richárd (C1, ifjúsági VII–VIII.), Kis Bicskei Márk (K1, felnőtt, 4000 m), Posztós Patrik (C1, felnőtt, 4000 m).
Masters, első: Zombori Tibor (C1, 4000 m). Szabadidősök, első: Tóth Buda (MK1, előkészítő, 500 m). Második: Balogh Áron (MK1, előkészítő, 500 m). Harmadik: Kocsik Maya (MK1, szabadidő, 500 m).
 

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Felkészülési állomásnak megfelel

Felkészülési állomásnak megfelel
A május 25-28. közötti Maty-éri világkupa előtt fontos állomásnak, az egész szezont figyelembe véve pedig remek felkészülési lehetőségnek ígérkezik a péntektől vasárnapig tartó szegedi felnőtt és ifjúsági kajakos, kenus rangsoroló, egyben parakenu-tájékoztató verseny. Tovább olvasom