2017. 10. 23. hétfő - Gyöngyi 10°C | 16°C Még több cikk.

A Dunaferr nem kegyelmezett

A vásárhelyiek állva maradtak a rajtnál, a Dunaferr hat góljára a 11. percben érkezett az első válasz Nyikolajenko révén.
Dunaferr - ASA-HNKC 34-22

A vásárhelyiek állva maradtak a rajtnál, a Dunaferr hat góljára a 11. percben érkezett az első válasz Nyikolajenko révén. A folytatásban Wolf beállítása jó húzásnak bizonyult, a hazaiak a félidő hajrájáig nem tudták tovább növelni előnyüket. A 28. perc 13–9-es újvárosi vezetéssel kezdődött, a szünetben viszont már hétgólos fórnak örülhetett Imre Vilmos együttese (16–9).

A második félidőben már nem volt egy súlycsoportban a két csapat, a Dunaferr támadásban és védekezésben is az ASA-HNKC fölé nőtt. Mörtelék főként hétméteresekből és lerohanásokból szerezték góljaikat, a Vásárhely pedig ehhez csak asszisztálni tudott.

Rapatyi Tamás: – Hitehagyottan játszottunk, ezért csak felvillanásaink voltak.