2018. 05. 25. péntek - Orbán 17°C | 27°C Még több cikk.

A duplázók meccse volt

A tabella tizenkettedik helyén álló UTC a tizenegyedik Szőreget fogadta a labdarúgó megyei I. osztály 26. fordulójában. Gólgazdag mérkőzést játszottak a csapatok a szegedi Kertész utcában, a szünetre 1-2-vel mentek a felek az öltözőbe. Érdekesség, hogy a korábbi kapus Dongó Dénes is gólt szerzett.
UTC–Szőreg 3–3 (1–2)
Szeged, Kertész utca, 100 néző. Vezette: Szöllősi Ferenc – kiválóan(Szeles, Böszörményi).
UTC: Nagy G. 6 – Zsibrita 4 (Nyíri –), Békési 6, Szántó 7, Gulyás 5 (Bagó –), Valach 6, Szilágyi 6, Sós 6, Balogh D. 6, Laczkó Zs. 6, Koncz P. 6. Edző: Pálfy Zoltán.
Szőreg: Vígh S. 5 – Ali 7, Hevesi 7,5 , Dongó 7, Bodó 6,5 (Cságrány –),Keller Z. 7 (Mácsai –), Faragó-Barát 7, Vörös 7,5, Sarnyai – (Kertész 5,5),Néma 7, Bartos 7. Edző: Kiss Máté.
Gólszerzők: Szántó (14.), Balogh D. (76., 91.), ill. Dongó (29.), Vörös (31., 64.).
Pálfy Zoltán: – Kiváló játékvezetés mellett kibrusztolt pontot szereztünk.
Kiss Máté: – Reális eredmény született.

A 64. percben Vörös második találatával tovább növelte a vendégek előnyét, azonban a hazaiaknál is duplázott Balogh Dávid. Először szépített, majd a 91. minutumban egy pontot jelentő gólt szerzett az UTC számára.

Galéria kép

Szabadnapos: Csongrád.

FK 1899 Szeged 2 (1) Deszk 2 (2)

Szeged, Felső Tisza-parti stadion,100 néző. Vezette: Szeles Ádám– kiválóan (Tihanyi, Samu).
FK 1899 Szeged: Győri R. 5 – Imre 4, Drogba 3–2=1, Csuka 3 (Rangos –), Szalai 4, Dóra T. 3, Szélpál 4 (Antal –), Zsilák M. 3, Heredea 3 (Varga R. –), Rácz M. 3 (Szabó Á. 3), Gyurkovics 5. Edző: Boldizsár Bálint.
Deszk: Bata N. 8 – Bürgés 8 (Bertalan 6), Németh Z. 8, Adamov F. 8, Varnyú 8, Horváth-Harmat 8 (Gallai 5), Pióker Ti. 8, Pióker Ta. 8, Győri A. 8, Adamov Sz. 8 (Tóth A. 7), Kovács Hegedűs 8. Edző: Papp Endre.
Gólszerzők: Gyurkovics (14., 71.),ill. Pióker Ta. (9.), Kovács Hegedűs (29.).
Kiállítva: Drogba (82.).
Boldizsár Bálint: – Minősíthetetlenül játszottunk. Fejetlenek voltunk és könnyel- műek. Nehéz helyzetbe hoztuk magunkat.
Papp Endre: – Jól játszottunk, szép gólokat lőttünk, de a szerencse megint nem mellettünk állt. Összességében igazságos döntetlen született.

Zsombó 1 (1) Tiszasziget 7 (2)
Zsombó, 100 néző. Vezette: Virág András Barnabás – gyengén (Minda, Mucsi).
Zsombó: Tari 5 – Zetkó 5 (Rozs E. 5), Megyeri 4, Bálint V. 4 (Vér –), Székely 5, Mocsári 5, Kószó 5, Törköly 6, Rescsik 4, Rárósi 5, Mihálffy 5. Edző: Daru Sándor.
Tiszasziget: Szabó G. 6 – Rádi 7,Papp Á. 7, Zámbori 6 (Juhász Á. 6), Rutai 6,5 (Bernát –), Drágity 6,5 (Bálint T. –), Deák 6,5, Fődi 6 (Mucsi 6), Bálint D. 6, Papp P. 6, Kántor 6,5 (Szarvas –). Játékos-edző: Bernát Péter.
Gólszerzők: Törköly (27.), ill. Drágity (18.), Bálint D. (21.), Rutai (53., 75.), Rádi (62.), Kántor (65.), Bernát (84.).
Daru Sándor: – A becsületes, odaadó játékért minden játékosomat dicséret illeti.
Bernát Péter: – Az első félidő a tördelős játékról szólt. A szünetben rendeztük a sorainkat, és a második félidőt a megbeszéltek szerint hoztuk le. Sok sikert kívánok a hangulatos pályával rendelkező Zsombónak.

Algyő 1 (0) Sándorfalva 2 (1)
Algyő, 150 néző. Vezette: Geleta Mihály– gyengén (Farkas, Marton).
Algyő: Siska 4 – Sebők 6,Pénzváltó 5, Szélpál 5, Lovas 4(Tóth M. 4), Bella 5 (Táncos –),Csányi 4 (Kiss –), Daróczi 5, Takács 5 (Jernei –), Kovács M. 4 (Bozsóki 5),Lajkó 5. Edző: Takács Zoltán.
Sándorfalva: Lippai P. 10 –Dlusztus 10, Kálmán 10, Hatvani I.10, Molnár D. 10, Szil 10, Visnyei 10(Landler –), Török Gy. 10, Márki K.10, Virág 10, Nagy E. 10. Edző: Tóth János.
Gólszerzők: Sebők (90.),ill. Kálmán (42.), Márk K. (64.).
Takács Zoltán: – Fáradtan és enerváltan játszottunk. Két héten belül ez volt az ötödik bajnoki mérkőzésünk – rendre nagy hőségben.
Tóth János: – Ki gondolta volna, de ezek a nagyszerű játékosok mégis megcsinálták, győztek Algyőn.

SZVSE 0 (0) Ásotthalom 2 (0)
Szeged, SZVSE-pálya, 80 néző. Vezette: Sechna Gábor – jól (Kepka, György).
SZVSE: Nagy M. 0 – Bilics 5, Tanács 5, Baka 5, Puskás Cs. 5, Csamangó T. 4, Hatvani J. 4, Király 4 (Csanádi 5),Nagy Z. 4 (Rózsa –), Nagy B. 5 (Vitos –), Matyelka 5. Edző: Major László.
Ásotthalom: Czirják 9 – Andróczki 7,5, Vastag 8, Vojnics-Tunics 7 (Víg B. 7,5), Németh P. 8, Szabadi 8, Hauk 8, Balogh Á. 8, Farkas A. 8 (Pónusz –), Gyenes 7(Baji R. 8), Varga K. 8. Megbízott edző: Mészáros Zoltán.
Gólszerzők: Hauk (77.), Varga K. (83.).
Major László: – A meddő fölényünket nem tudtuk gólra váltani, ezért törvényszerűen a vendégek két
kósza támadásból betaláltak és nyertek, ezért gratulálunk nekik.
Mészáros Zoltán: – Ezt a győzelmet a két napja születésnapját ünneplő edzőnknek ajánljuk, aki most nagyon büszke lehet a csapatára.

Foliaplast-Bordány 1 (0) Kiskundorozsma 0 (0)
Bordány, 200 néző. Vezette: Szalai Szabolcs István – jól (Török, Soós).
Foliaplast-Bordány: Szűcs M. 7– Sólya 7, Fodor B. 7, Gajdacsi 7 (Szabados –), Dürgő 7 (Német –), K. Tóth 7, Culafic 7 (Répási –), Kis 7, Bárkányi 8, Retek 7, Kozma 7. Edző: Sádt Tamás.
Kiskundorozsma: Halász 6,5 – Molnár K. 6,5, Mészáros A. 6,5, Marjanucz 6, Cseh 6, Balogh Zs. 5,5 (Csamangó T. (Rózsa Cs.)), Szecskó 6, Ottlik M. 6,5, Balog B. 5,5, Szőke 6, Géczi 5,5. Edző: Szabó Zsolt.
Gólszerző: Culafic (50.).
Sádt Tamás: – Igencsak munkás, de megérdemelt győzelmet arattunk, amit a leköszönő edzőnknek, Hódi Mihálynak ajánlunk. Köszönjük a hároméves munkáját!
Szabó Zsolt: – Az első félidőben a hazaiak eldönthették volna a három pont sorsát, a másodikban már kiegyenlítettebb játék folyt, de egy hiba döntött. Elkezdtük a fiatalítást, jelenleg ennyire futja az erőnkből.

Szentesi Kinizsi 1 (1) HFC II. 5 (2)
Szentes, 100 néző. Vezette: Kőhalmi Attila – jól (Lászlai, Fodor).
Szentesi Kinizsi: Kotvics-Varga 4– Légrádi 5, Lázár 5 (Polyák –),Lekrinszki 5, Páger 5,5 (Bagi –),Szabó L. 5, Debreczeni 4 (Plenter –), Bordács 5,5 (Pölös –), Szeles 5,Vincze 5, Juhász Cs. 3–2=1.Edző: Némethy László.
HFC II.: Szatmári 0 – Jankelic 6,Gyüre 6, Bábi 6 (Siber J. –), Bartyik R. 6, Bürgés 6, Darida 6, Mohácsi 7 (Győrfi –), Siber N. 6 (Perpauer –), Bódai 6,Pálinkó L. 6. Edző: Vinnai István.
Gólszerzők: Páger (9.), ill. Mohácsi(24., 65.), Gyüre (30.), Bürgés (33.), Győrfi (85.).
Kiállítva: Juhász Cs. (23.).
Némethy László: – Jól kezdtük a mérkőzést, de a korai kiállítás megírta a sorsunkat. Gratulálok a HFC II.-nek!
Vinnai István: – Jó iramú meccsen megérdemelt győzelmet szereztünk.

Ifjúságiak, A csoport
26. forduló: Zsombó–Tiszasziget 3–1, gólszerzők: Mocsári (3), ill. Végh.Szentesi Kinizsi–HFC II. 2–3, gólszerzők: Varga A., Smiák,ill. Surján, Dékány, Balog.Kistelek–Ásotthalom 2–3, gólszerzők: Nagy D. S. (2),ill. Víg (2), Kókai.Mindszent–Kiskundorozsma 0–2, gólszerzők: Kalapács, Nagy R.Az Algyő–Fábiánsebestyén, az UTC–Üllés és az FK 1899 Szeged–Deszk találkozó elmaradt. Szabadnapos: Csongrád-Kunság Aszfalt.

A hétvégi program
27. forduló, péntek, 17.30: Ásotthalom–Csongrád, szombat, 17: Kiskundorozsma–Sándorfalva,HFC II.–Algyő, Tiszasziget–Szentes, Deszk–Zsombó, Bordány–UTC,vasárnap, 17: Szőreg–SZVSE. Szabadnapos: FK 1899 Szeged.

92. perces potyával ikszelt a SZEOL SC

A labdarúgó NB III Közép csoportjában hetedik helyen álló SZEOL SC 1-1-es döntetlent ért el a Rákosmente otthonában - a szegediek a 92. percben egy peches jelenet miatt nem nyertek. Tovább olvasom