2017. 01. 24. kedd - Timót -7°C | 1°C Még több cikk.

A Fener ellen készülnek

A bajnoki szünet miatt már a jövő csütörtöki, Fenerbahce elleni Euroliga-meccs jár a Szeviép játékosainak fejében.
Alighogy véget ért a Szeviép- Szeged Gdynia ellen Euroliga-meccse, a csapat máris a következő feladatra koncentrál, hiszen jövő csütörtökön 18 órától a török Fenerbahce ellen végre hazai pályán is bemutatkozhat Bencze Tamás csapata a legjobbak között.

A lengyelek elleni tisztes vereségről egyébként az európai szövetség honlapján is írtak, a csapatok közötti különbséget elsősorban a hazaiak lepattanófölényével magyarázták (39-25), míg a játékosok közül a gdyniai Leciejewska és a szeviépes Fürész Emőke játékát emelték ki, utóbbi 13 pontjával és 9 asszisztjával a vendégek legjobbjának bizonyult volt.

Némethék már a Fenerbahce ellen hangolnak. Fotó: MTI
Némethék már a Fenerbahce ellen hangolnak.
Fotó: MTI

A hétvégi bajnoki szünet jól is jön a Szegednek, mivel Bencze Tamás elmondta, bár az eredmény miatt nem volt kifogása, akad javítanivaló jövő csütörtökig.

A Fenerbahce elleni meccsre egyébként akár kétezer néző is összegyűlhet az újszegedi sportcsarnokban, így a klub a Szpartak elleni, később elhalasztott meccs előtt bevált regisztrációs mintát folytatja: a törökök ellen is a kosarsport@szeviép.hu e-mail címen lehet előzetesen jelentkezni a jegyekért, és szintén itt regisztrálhatnak azok a gyermekcsoportok, akik felnőtt kísérővel ingyen tekinthetik majd meg a Szeviép első hazai Euroliga-meccsét.