2017. 09. 23. szombat - Tekla 11°C | 19°C Még több cikk.

A harmadik negyedben bukta el meccsét a Szedeák

Hiába volt meccsben a Naturtex-SZTE-Szedeák Kecskeméten, a hazaiak végül 89–73-ra nyertek a férfi kosárlabda NB I A csoportjában megrendezett összecsapáson.
Kecskemét–Naturtex–SZTE-Szedeák 89–73 (23–22, 21–18, 20–11, 25–22)
Férfi kosárlabda NB I A csoport, 20. forduló. Kecskemét, 1300 néző. Vezette: Vígh, Hegedűs T., Fodor A.
Kecskemét: WITTMANN 19/6, DJERASZIMOVICS 19, Mészáros M. 2, Dénes, BENCZE 10. Csere: Vukadinov 14/3, PAPP I. 12, PERINE 11, Hegedűs G. 2. Szakmai igazgató: Sztojan Ivkovics
Szedeák: Drahos 6/3, LEVY 25, László R. 5, IVOSEV 9, Dukics 14/6. Csere: Csorvási L. 4/3, Kiss Zs. 7/3, Tanács 2, Molnár M. 1, Vida. Vezetőedző: Fodor Péter

Fodor Péter együttese az első negyedben többször is vezeti tudott, és a nagyszünetben is csak négy pont volt a hátránya (44–40) a kecskemétiek ellen. A harmadik negyedben növelte az előnyét a hazai gárda, majd egy kétes szituációnál reklamált a szegedi kispad. Két technikait is megítéltek a játékvezetők, így ebből az akcióból öt pontot ért el a Kecskemét, amely ezzel eldöntötte a találkozót.

A Szedeák legközelebb szombaton 18.30-tól hazai pályán szerepel, a Körmend érkezik az újszegedi sportcsarnokba.

Fodor Péter: – Az első félidőben pariban voltunk. A harmadik negyedben egy vitatható bírói ítélet miatt hátrányba kerültünk, és utána futottunk az eredmény után.

További eredmények: Pécs–Szolnoki Olaj 74–84, Falco–Sopron 103–89, Atomerőmű–Kaposvár 86–62, Körmend–Debrecen 92–59, Albacomp–Jászberény 89–71, ZTE– Nyíregyháza 60–70.

Szeged 2011: Az ígéret szép szó...

Meglepően simán, remek gólokat szerezve győzte le 4–0-ra a Szeged 2011 a Szolnokot a labdarúgó… Tovább olvasom